Онлайн-подія «Моделювання: Ігор Чекачков. Obscure land»Виставки

Онлайн-подія «Моделювання: Ігор Чекачков. Obscure land»

Онлайн-подія «Моделювання: Ігор Чекачков. Obscure land»
Учасник другої епізоду онлайн-проєкту «Моделювання», що відбувся 8 липня 2020 року — фотограф Ігор Чекачков.
У рамках онлайн-події  «Моделювання: Ігор Чекачков. Obscure land» автор розповідає про свою серію «Obscure land», яка є логічним продовження зацікавленості автора у впливі та ролі сучасних алгоритмів та здатності камери до інтерпретування простору та часу.
«Спочатку мені лише захотілося перемикнути свою увагу з особистих тем на щось інше: на місце, ландшафт, більш пильно вдивитися в країну, в якій мешкаю, через її пейзажі. Це відразу обмежило зйомку одним місцем. Але я дуже швидко зрозумів, що метод, який я обрав, тотожний тому, що я робив у своїх попередніх серіях. Щоправда тепер це вже усвідомлений інтерес до того, як алгоритм впроваджується в зображення і розмиває межу між «чистою» фотографією і цифровою маніпуляцією. Так, зйомки пейзажів перетворилися на вивчення цих кордонів і того, яку роль відіграють сучасні технології» — зазначає Ігор Чекачков.
Ігор Чекачков — фотограф, засновник Chekachkov Photo Academy. Живе та працює в Харкові. Його роботи публікувалися в National Geographic, Le Monde, The Guardian та УНІАН. Виставки Чекачкова відбулися в Україні, Франції, США та Єгипті.
 
Онлайн-проєкт «Моделювання» реалізується як частина фотографічного напряму Лабораторії сучасного мистецтва Мистецького арсеналу на 2020 рік з метою дослідження медіуму фотографії та можливостей її репрезентації.