Лекція Нети Мeйзельса «Досить добре місто»Виставки

Лекція Нети Мeйзельса «Досить добре місто»

Лекція Нети Мeйзельса «Досить добре місто»

Запрошуємо на лекцію засновника ініціативи «HaMiffal» Нети Мeйзельса, який розповість про роль мистецтва у створенні міста – сьогодні і в найближчому майбутньому, про ревіталізацію закинутих будівель та міських просторів, і те, як вони завдяки художникам набувають нових функцій, на прикладі ініціативи «HaMiffal»  («фабрика» на івриті) в Єрусалимі. Ви дізнаєтеся про історію, виклики та цілі місця, створеного художниками в занедбаній будівлі 19-го століття в центрі Єрусалима, яка стала живим твором мистецтва та відкритим і активним культурним простором.

«HaMiffal» , яким віддано і з пристрастю керує колектив митців, працює як відкрита міжсекторальна платформу для взаємодії різних ідентичностей та спільнот. Майже щодня там відбуваються мистецькі воркшопи, лекції, музичні перформанси, кінопокази та культурні події; стіни, кімнати та коридори слугують просторами, де художники можуть створювати і показувати свої роботи. Відкритий творчий простір запрошує і надихає громадськість бути не лише споживачами мистецтва, а і його творцями, стираючи межі між публічною і приватною сферами.

“HaMiffal” втілює віру в те, що мистецтво має трансформаційний потенціал. Заохочуючи інноваційні та спільні форми творчої дії, ініціатива прагне використати силу мистецтва, щоб стирати кордони між людьми та надавати громаді можливість впливати на публічний простір Єрусалима та визначати його майбутнє.

Нета Мейзельс – співзасновник мистецької групи «Empty House», з 2016 року – генеральний директор мистецького й культурного центру «HaMiffal»  в Єрусалимі. Має ступінь магістра з філософії Єврейського університету, навчається на Phd. програмі в Інституті історії і філософії науки і ідей Тель-Авівського університету.

Подія відбувається в рамках Лабораторії сучасного мистецтва Мистецького Арсеналу за підтримки Посольства Держави Ізраїль в Україні.

Місце проведення: Мала галерея Мистецького арсеналу (вул. Лаврська 10).

Вхід вільний.