Jazz Arsenal — Marc Bernstein Quartet (USA)Виставки

Jazz Arsenal — Marc Bernstein Quartet (USA)

Jazz Arsenal — Marc Bernstein Quartet (USA)

Заворожлива експресія саксофона, що чіпляє з першої ноти… спершу вона м’яко обволікає своєю глибиною, а потім віртуозно веде підкореного слухача за собою. Цього вечора саксофоніст, композитор і продюсер Марк Бернштейн відкриє Києву весь дивовижний світ нью-йоркського джазу.

Марк народився в Брукліні в сім’ї українських і польських мігрантів, що не могло не позначитися на характері і манері гри. Коріння і традиції предків плюс культура Америки залишили свій впізнаваний слід в його унікальному виконанні. Бернштейн грав і записувався в якості бенд лідера з такими музичними новаторами, як Том Харрелл, Девід Кікоскі, Боб Мозеса, Марк Дюкре, Андерс Трентеллер і Стефан Пасборг.

У цей вечір на сцену Мистецького Арсеналу разом із маестро саксофона вийде відомий український піаніст, продюсер, композитор і аранжувальник Олексій Боголюбов та його тріо. Крім авторських джазових проектів і участі в численних фестивалях, Олексій неодноразово співпрацював з відомими джазменами, серед яких Joao Silva, Gregory Boyd, Roberto Garcia, Hernan Jay Rodriguez і Gerhard Ornig.

26 серпня запрошуємо вас слухати справжній нью-йоркський джаз на літній сцені Мистецького Арсеналу. Початок концерту о 20:00.

Більше про подію та квитки онлайн

Розклад Літніх вечорів у Мистецькому арсеналі