Шедеври світової пластикиВиставки

Шедеври світової пластики

Шедеври світової пластики
Мистецький Арсенал
вул. Лаврська, 10-12
Київ, Київська область 01010

Унікальне зібрання скульптури у проекті «Шедеври світової пластики». Імена, без яких не можливо уявити історію мистецтва. Виставка «Шедеври світової пластики» із приватного зібрання відомого колекціонера та мецената Ігоря Воронова.

В експозиції представлено понад 150 творів видатних митців, чия творчість стала знаковою для історії візуальної культури: Едгара Дега, Олександра Архипенка, Жана Арпа, Костянтина Бранкузі, Рембрандта Бугатті, Поля Гогена, Сальвадора Далі, Альберто та Дієго Джакометті, Жака Ліпшиця, Арістіда Майоля, Генрі Мура, Ханни Орлової, Пабло Пікассо, Огюста Родена, Осипа Цадкіна, Деметра Чипаруса. 

Виставка «Шедеври світової пластики» охоплює періоди експериментів з формою, коли епатаж і пошук нових творчих методів гармонійно поєднувалися заради народження «іншої» пластики. Експозиція проекту представить розмаїте тло розвитку пластики XX століття: від постімпресіонізму та ар-деко до кубізму, від неокласицизму до сюрреалізму. 

Виставка «Шедеври світової пластики» також має на меті привернути увагу до нагальних потреб «Мистецького Арсеналу» – провідного музейного комплексу, який є об’єктом незавершеного будівництва, однак уже більше 5 років втілює у життя найамбітніші культурно-мистецькі проекти національного та міжнародного значення.


Архів