«АРСЕНАЛ ЛЮБОВІ»Виставки

«АРСЕНАЛ ЛЮБОВІ»

Мистецький Арсенал
вул. Лаврська, 10-12
Київ, Київська область 01010

11 лютого у Мистецькому Арсеналі розпочнеться проект «Арсенал  Любові», приурочений до найромантичнішого свята року. Організатори заходу закликають не лише підготуватися до Дня закоханих, придбавши подарунки чи провівши день зі своєю половинкою в атмосфері затишку, але й звернути увагу на важливі суспільні питання ‒ благодійності, взаємодопомоги, цивілізованого підходу до стосунків і захисту свого життя та здоров’я від ВІЛ/СНІДу.

Пам’ять про Святого Валентина шанують в католицькій (14 лютого) і православній (30 липня) традиції. Проте саме взимку кожному з нас не вистачає внутрішнього тепла й турботи. «Арсенал Любові» прагне нагадати про необхідність частіше виявляти найсвітліші почуття.

 У програмі Арсеналу Любові:

  • мистецтво, музика, мода та кіно
  • beauty-corner та святкові фото зони
  • романтичні кав’ярні
  • безліч цікавих подарунків: прикраси, книги, квіти, солодощі, іграшки, сувеніри, ін..
  • лекції та майстер-класи
  • розіграш подарункових сертифікатів;

 

11 лютого, напередодні Дня Святого Валентина у Мистецькому Арсеналі відбудеться відкриття «Арсеналу любові» та спеціального проекту «Зона безпечної любові». Проект, створений Фондом Олени Пінчук «АНТИСНІД», працюватиме до 14 лютого.

В рамках офіційної церемонії відкриття «Арсеналу любові» соціальний бренд Fashion AID представить спеціальний фешн-показ футболок з принтами на тему безпечного сексу. Це футболки з арт-колекції, створеної сучасними українськими художниками, номінантами на Премію PinchukArtCentre 2015. Образи для дефіле будуть створені дизайнером Жаном Гріцфельдтом, який здійснить постановку показу та зіграє DJ-сет. Демонструватимуть колекцію учасниці реаліті-шоу Нового каналу «Супермодель по-українськи», а також моделі агенції L-Models.

В програмі роботи «Зони безпечної любові» проекту Safe Connection на відвідувачів чекають лекції, дискусії та зустрічі з українськими тренд-сеттерами та відомими людьми. Вони допоможуть значно розширити своє уявлення українців про секс та кохання на перетині з темами мистецтва, фотографії, кіно, літератури та психології. Експертами у цих дискусіях будуть музикант та журналіст, колишній головний редактор журналу Playboy Влад Фісун, фотомитець Олександр Ктиторчук, художниця Маша Куліковська, експерт з креативних технологій Олеся Драшкаба.

Кожен, хто піклується про своє здоров’я, зможе долучитися до майстер-класів з теорії та практики використання презервативів, а також послухати модний огляд здорового способу життя. Всі закохані зможуть засвідчити свою любов та укласти віртуальний шлюб у «Дигітальній шлюбні».

Протягом чотирьох днів у «Зоні безпечної любові» працюватиме пункт безкоштовного швидкого тестування на ВІЛ, консультування з питань профілактики ВІЛ/СНІД, безпечного сексу та здорового способу життя. Крім того, всі гості зможуть отримати безкоштовні презервативи.

Для бажаючих закарбувати моменти щастя партнер проекту, майстерня woodville, задекорував спеціальну фотозону, в якій можна буде з допомогою професійного фотографа безкоштовно зробити стильну фотографію з коханими. Нестандартний романтичний дизайн зони для фотографування дозволить створити вражаючі знімки.

Крім того, на у «Зоні безпечної любові» працюватиме благодійна крамничка, де відвідувачі зможуть придбати футболки Fashion AID з принтами на тему кохання та безпечного сексу, листівки, «Дорослі блокноти» та сувеніри для привітання коханих і близьких з Днем Святого Валентина. Всі пожертви, зібрані у крамниці, будуть спрямовані на допомогу ВІЛ-позитивним дітям.

У просторі «Зони безпечної любові» буде представлено роботу художниці Даші Кольцової «Теорія захисту», яка стала основою для створення її принта в арт-колекції Fashion AID. Робота являє собою патерн, відтворений ізолентою на стеклах, яку художниця створила вивчивши архівні фотографії та сучасні знімки з зони АТО із зображенням вікон заклеєних стрічкою. Люди заклеюють стрічкою вікна в надії уберегтися від осколків, що розлітаються під час вибуху скла від ударної хвилі. Насправді це дає дуже примарну надію на захист. В адаптації для футболок ідею захисту художниця переносить у площину сексуальних відносин, створюючи символ захисту тендітності людського життя від ризикованих зв’язків.

14 лютого художниця Марія Куліковська проведе акцію, в рамках якої кожен/кожна бажаюча зможе лягти у ліжко поруч з мисткинею та поцілувати її. Перформанс направлений на те, щоб нагадати, що ВІЛ/СНІД не передаються через поцілунки, а також звернути увагу на права ЛГБТ-спільноті. Як говорить художниця «немає значення, якої статі любов».

В рамках «Зони безпечної любові» відбудеться презентація нової української романтичної комедії «Ніч святого Валентина», прем’єра якої запланована на березень 2016 року. У стрічці поєднані різні історії кохання, які створюють його образ – пристрасного, шаленого та ніжного.

13 лютого разом з партнером фонду, Міжнародною благодійною організацією AIDS Healthcare Foundation можна бути відсвяткувати День презерватива.

13 лютого в рамках Арсеналу Любові Одеський міжнародний кінофестиваль влаштує безпечний кінопоказ минулорічного канського номінанта і нещодавнього фаворита підпільного прокату ‒ «Лобстера» про небезпечне та самотнє кохання. В солодкий день Св. Валентина сюжет стрічки додасть ложку дьогтю, проте, нагадає про важливість прояву щирих почуттів.

Любов ніколи не вимагає, вона завжди дає! Тому ми запрошуємо взяти участь в благодійних акціях Арсеналу Добрих Справ та приєднатися до збору коштів на закупку вакуумного аспіратора для Центру матері та дитини ім. Проф. Руднєва, м. Дніпропетровська ‒ закладу, що надає в повному обсязі медичну допомогу новонародженим та їхнім матерям всієї області, а також маленьким пацієнтам із зони АТО. В центрі гостро стоїть питання відсутності необхідного обладнання, адже застаріла техніка часто не відповідає сучасним вимогам лікування надскладних патологій та умовам проведення унікальних оперативних втручань, які рятують життя новонароджених дітей. Центр спеціалізується на реанімації немовлят та недоношених дітей, патологіях у новонароджених, дитячій пластичній хірургії та хірургії немовлят.

 

ТАКОЖ ПІД ЧАС ПРОЕКТУ ПРАЦЮВАТИМУТЬ:

  • новий етап освітнього проекту для дітей та родин АРСЕНАЛ ІДЕЙ, який пройшов повне оновлення та будується за проектним принципом, представляючи окремі творчі простори на загальну тему Місто майбутнього.  Новий Арсенал Ідей представить проекти – Нове місто, Неконтрольований живопис, Розумний дім, Природа і ми, Фінанси і розвиток.
  • Ретроспективна виставка «Марія Прима­ченко. Неосяжне», до експозиції якої увійшло понад 300 творів ви­датної художниці з колекції Національ­ного музею українсько­го народного декора­тивного мистецтва.  На виставці «Марія Примаченко. Неосяжне» експонуються роботи, які були створені у різні періоди твор­чості художниці, що дає можливість просте­жити зміни у техніці та манері, підкрес­лити виразну альтер­нативність творчого методу, який подекуди не співпадатиме зі звичним уявленням про роботи мисткині. Крім живопису на виставці «Марія Примаченко. Неосяжне» продемон­стровано кераміка її авторства та альбо­ми з малюнками художниці.
  • Кінорежисер Олександр Дірдовський предста­вить відео-інсталяцію за мотивами творів Марії Примаченко, що поєднаються із мальов­ничими краєвидами її рідного Полісся

Архів