Арсенал Ідей – 2018Арсенал ідей

Арсенал Ідей – 2018

26 по 30 вересня у Мистецькому арсеналі

 

Якби я був чимось/кимось/десь

Уяви себе в іншому тілі – тварини, рослини, інопланетної істоти, кіборга з можливостями, що перевершують людські.  Уяви себе духом у світі снів або віртуальної реальності. Уяви, що сприймаєш світ передусім через дотик або слух, або й через органи чуття, яких людина не має.  Подумай про те, яким є простір навколо тебе. Як ти з ним взаємодієш, як його трансформуєш, і яким чином прокладаєш через нього можливі дороги і стежки. Спробуй замислитись над тим, хто ти зараз, і ким можеш бути – можливо, художником, що створює нові форми спілкування, або архітектором марсіанських міст. Зроби крок назустріч новому досвіду і почни створювати новий світ.

Освітній фестиваль «Арсенал Ідей» 2018 «Якби я був чимось/кимось/десь» має на меті продемонструвати різноманітність можливих досвідів – від тілесних до професійних. Простір фестивалю включатиме три основні тематичні групи: «Тіло», «Простір» і «Діяльність». «Тіло» охоплює одночасно тілесні відчуття і уяву, світ живої природи і нових технологій. «Простір» стосується нашого життя у місті та поза ним, орієнтації в просторі та його трансформації. Різноманітні мапи і путівники, урбаністичні дослідження і просторові ігри, принципи сталого споживання і нова архітектура – все це можна буде побачити і дослідити у цьому блоці. «Діяльність» сфокусована, але не обмежується культурною діяльністю – тут можна буде приміряти на себе ролі митця, куратора, культурного менеджера, музейника та інших професій, що наразі динамічно розвиваються.

Однією з визначальних рис фестивалю є його прагнення до інклюзивності, тому важливо представити якомога більше активностей, доступних для дітей і дорослих з інвалідністю та створити єдиний комунікаційний простір для всіх відвідувачів.

У рамках фестивалю відбудеться ІІІ ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ . Коли дорослі і діти говорять на рівних

Освітній фестиваль «Арсенал Ідей» у 2018 році відбудеться вже вчетверте. Минулого року за 5 днів фестиваль відвідали 9000 дітей і дорослих. Програма фестивалю розрахована на широкі кола відвідувачів – сім’ї з дітьми, школярів, професійну спільноту, представників громадських та приватних ініціатив, потенційних інвесторів.

Запрошуємо до участі у Четвертому інтерактивному освітньому фестивалі «Арсенал Ідей» 2018 року.  Щоб стати учасником «Арсеналу Ідей», необхідно заповнити форму до 23 серпня 2018 року.

Більше про участь у фестивалі

Положення фестивалю

Команда

Кураторки проекту

  • Світлана Цуркан
  • Ніна Івановська
  • Катерина Макарова
  • Катерина Левченко

Кураторка Форуму Нової Освіти

  • Марина Кафтан

Керівниця проекту

  • Ольга Вієру

Організатори проекту: Благодійний фонд «Мистецький Арсенал»,Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал».

Стратегічні партнери: Український центр розвитку музейної справи, Мала академія наук України.

Контакти: 

arsenalidei@artarsenal.gov.ua

+ 38(044) 288 52 25

YouTube video