III Форум нової освітиАрсенал ідей

III Форум нової освіти

Професії майбутнього: як навчити того, чого ще немає

Суперечки щодо того, якою має бути середня освіта в Україні, точаться не перший рік. Попри чимало змін, і батьки, і вчителі нарікають – рівень знань залишається стабільно низьким, діти демотивовані й незрозуміло, чи стане майбутнім дорослим у пригоді хоч щось із того, що вони вчать зараз. Що потрібно зараз класти у освітні валізи? Мови? Фізику? Емоційний інтелект? Програмування? Філософію?

Ми пропонуємо звернутися з цими питаннями до тих, кого в процесі дебатів із об’єкта перетворили на суб’єкт – до самих дітей. Хто, як не підлітки, бачить загальну картину й точно знає, що і як викладають у середній школі? Чи не час дати їм можливість самим вирішувати, що їм потрібно, чого не вистачає?

Під час форуму ми проведемо обговорення сучасної освіти підлітками та дамо їм можливість поділитися своїми ідеями з освітянами. Ми чекаємо на тих, кому є що сказати, хто відчуває, що має силу змінювати країну на краще. Дорослі теж можуть приходити.

Події форуму мають на меті спонукати підлітків до горизонтальної взаємодії, покращити навички дебатів і дискусій, познайомитися з однолітками, поділитися власним досвідом, спробувати щось нове. Для дорослих ми підготували низку лекцій та майстер-класів, які допоможуть бути в курсі останніх тенденцій освіти.

Розклад подій за посиланням

Квитки та абонементи

Для шкільних груп обов’язковий попередній запис за телефонами: +38 (044) 288 52 29; +38 (098) 416 40 63