Шукаємо волонтерівГоловна

Шукаємо волонтерів

Запрошуємо у волонтерську команду Мистецького арсеналу людей різного віку та з різним досвідом!

Хочете дізнатись як працює масштабна музейна інституція «з середини», чи мрієте стати учасником процесу підготовки культурних та мистецьких акцій? Бажаєте розвиватися та зростати разом з нами? Тоді вам до нас!

Якщо ви комунікативні, любите мистецтво та маєте вільний час – запрошуємо до нашої дружньої команди.

Пропозиція для волонтерів у Мистецькому Арсеналі ділиться на дві категорії:

– асистенти: зустрічають і спрямовують відвідувачів, допомагають на заняттях з дітьми, допомагають виконувати офісні завдання, ведуть документацію, відповідають за порядок у просторі тощо.

– фотографи: ведуть фотодокументацію окремих освітніх заходів у Мистецькому арсеналі та надають свої фото у тижневий термін лише для використання на сайті та в соцмережах Мистецького арсеналу із обов’язковим зазначенням імені фотографа.

З усіма волонтерами буде проведено обов’язковий вступний тренінг, присвячений знайомству з простором, працівниками, структурою та правилами роботи в Мистецькому арсеналі.

Ми очікуємо, що волонтер готовий приділяти роботі в Мистецькому Арсеналі орієнтовно 8 годин щомісяця.

Кожен з волонтерів матиме бонуси: безкоштовний вхід до Мистецького арсеналу, можливості брати участь у спеціальних заходах музейного комплексу – відкритті виставок, освітніх заходах, лекціях, воркшопах тощо.

Для того щоб долучитися до команди волонтерів необхідно заповнити АНКЕТУ.