Запрошуємо взяти участь у навчальній програмі Creative Enterprise Ukraine Про Нас

Запрошуємо взяти участь у навчальній програмі Creative Enterprise Ukraine 

Мистецький арсенал став локальним партнером тренінгів Creative Enterprise Ukraine, яку представляє Британська Рада спільно з британською агенцією з інновацій Nesta.

Creative Enterprise – міжнародна навчальна програма для підприємців із креативних індустрій. Географія Сreative Enterprise охоплює понад 20 країн світу та є доступною для представників усіх секторів креативної економіки. З 2019 року Creative Enterprise Ukraine стала частиною нової програми ЄС House of Europe.
Основний елемент програми – чотириденний тренінг. Він дасть можливість зробити оцінку вашого існуючого бізнесу чи ідеї з точки зору фінансів, клієнтів та потенціалу розвитку. Наразі триває набір на тренінги, що відбудуться у грудні 2019 року у Києві, Львові, Харкові, Одесі та Дніпрі.  Випускники тренінгів отримують доступ до двох інших елементів Creative Enterprise Ukraine – пост-тренінгових можливостей підтримки та спільноти випускників.  

Хто може взяти участь у тренінгах?

  • підприємці, що працюють в креативних індустріях з досвідом у бізнесі до 2 років (надається перевага)

  • люди, які мають ідею бізнесу в одному із секторів креативних індустрій та хочуть перетворити її у сталий креативний бізнес

  • представники одного з цих секторів: реклама та маркетинг, архітектура, ремесла, креативні хаби, дизайн – інтер’єрів, прикладний, графічний, та інші -, IT, цифрові медіа, комп’ютерні ігри, мода, кіно, телебачення та радіо, перформативні мистецтва, видавництво та література, музеї, галереї та бібліотеки, музика, візуальне мистецтво і фотографія

У Мистецькому арсеналі тренінг відбудеться 9-12 грудня. Тренінг триває 4 повні дні, орієнтовно з 9:00 до 17:30. Участь безкоштовна.
Розклад тренінгів в інших містах можна подивитись тут.  
Як взяти участь:

  • Заповнити заявку та надати необхідні документи онлайн — на сайті House of Europe за посиланням: http://bit.ly/33D2nOl. Зверніть увагу, що спочатку потрібно зареєструватися на сайті, а далі – заповнити заявку на участь в одному з тренінгів.

  • Дедлайн для подачі заявок – 7 листопада.

Більше інформації про програму можна знайти за посиланням: http://bit.ly/2OPLRq7