Воркшоп «Мережі» від Даші Подольцевої для дорослих у межах виставки «Співіснування з темрявою»Про Нас

Воркшоп «Мережі» від Даші Подольцевої для дорослих у межах виставки «Співіснування з темрявою»

19 листопада о 13:00 у Мистецькому арсеналі відбудеться воркшоп «Мережі» від української дизайнерки Даші Подольцевої

Електрична мережа — взаємопов’язана мережа, призначена для постачання та розподілу електричної енергії від постачальників до кінцевих споживачів. Вона складається з генерувальних станцій, високовольтних ліній електропередавання та розподільних ліній.

Чи можемо ми за допомогою електромережі описати всі інші наші мережі? Чи працюватиме мережа, якщо одна з ланок буде ушкоджена? Які типи мереж ми зустрічаємо в житті? Чи є ми самі ланками мережі? Або її розподільним пристроєм? Чи перетинаються наші мережі і що відбувається на перетині? І чи можна це все показати за допомогою найпростіших матеріалів, які під рукою. Або чи можна щось робити і що саме, коли справжня електромережа не працює.

Разом ми спробуємо створити власну мережу, подивитись з чого вона може складатись та відшукати перетини з мережами інших.

Попередня реєстрація — за посиланням.

Вхід за ціною квитка на виставку «Співіснування з темрявою».

Ми турбуємося про безпеку кожного, тому в разі оголошення повітряної тривоги просимо вас негайно пройти в укриття і залишатись там до оголошення відбою! На території Мистецького арсеналу обладнане укриття

Чекаємо на вас у Мистецькому арсеналі!