Відкрито прийом заявок на здобуття Премії імені Бориса ВозницькогоПро Нас

Відкрито прийом заявок на здобуття Премії імені Бориса Возницького

Національний культурно-мистецький та музейний комплекс “Мистецький арсенал”, Львівська національна галерея мистецтв імені Б.Г.Возницького, Благодійний фонд “Мистецький арсенал” оголошують про початок третього сезону ПРЕМІЇ імені Бориса Возницького “За вагомий особистий внесок у розвиток музейної справи України”.   Премія  імені Бориса Возницького − українська недержавна премія, покликана відзначити виняткові досягнення професіоналів музейної галузі, котрі започаткували  якісні зміни у роботі окремих музеїв та у музейній справі України загалом. Нагорода має на меті підкреслити унікальне суспільне значення музеїв у сучасному світі і відзначити виняткову роль у розвитку музейної справи найвидатніших професіоналів цієї галузі, вона покликана консолідувати професійну спільноту, пропагувати перспективи професії музейника.   Порядок висування кандидатів: На здобуття Премії можуть бути висунуті окремі особи або колективи, які своєю діяльністю сприяли формуванню та збереженню музейних колекцій, створенню новітніх експозицій, реалізації освітніх проектів, застосуванню інноваційних форм діяльності, інституалізації та популяризації музейної сфери тощо. Право висувати кандидатів на здобуття Премії мають громадяни України, представники музейних колективів, закладів культури, творчих спілок, бібліотек, університетів, книжкових видавництв, засобів масової інформації тощо. Особа або колектив, які висувають кандидата на здобуття Премії, у рамках одного сезону Премії мають право висувати не більше одного кандидата. Період діяльності номінанта для здобуття Премії значення не має. Кандидат на здобуття Премії може висуватисьнеобмежену кількість разів.  

Заявка на Премію має містити:

  • лист, що містить відомості про особу чи організацію, яка висуває кандидата на здобуття Премії, контактні телефони, повну адресу того, хто висуває;
  • розгорнуте CV кандидата із докладним описом його фахових здобутків;
  • письмову згоду кандидата на висунення на здобуття Премії.

Положення про Премію можна скачати тут.   Документи надсилати до 10 квітня 2017 р. на електронну пошту: [email protected] або за адресою: 01010, м. Київ, вул. Лаврська, 10. Комітет Премії імені Бориса Возницького.

Кандидати будуть повідомлені про зарахування для участі у конкурсі одразу після надходження документів.
Секретар Премії – Вікторія Величко.
Детальна інформація за тел: 067 235 84 52, 067 327 12 74