У Мистецькому арсеналі відкрилась виставка «Олег Голосій. Живопис нон-стоп»Про Нас

У Мистецькому арсеналі відкрилась виставка «Олег Голосій. Живопис нон-стоп»

13 червня у Мистецькому арсеналі відкрилась виставка «Олег Голосій. Живопис нон-стоп». Проект реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.

Виставка «Олег Голосій. Живопис нон-стоп» присвячена постаті одного з визначних художників кінця 1980-х — початку 1990-х років. На виставці представлено понад 70 полотен, 50 графічних творів, 40 фотографій, архівні матеріали з 20 музейних та приватних зібрань України, а також маєтку художника Олега Голосія. Більшість цих робіт є маловідомими, а деякі експонуються вперше. За допомогою сучасних мультимедійних засобів на виставці будуть представлені найцікавіші варіанти попередніх експозиційних рішень, втілених на зарубіжних виставках за життя автора.

У день відкриття відбувся перформанс медіа-художника Ujif_Notfound, який за допомогою мультимедійних систем перетворив двір Мистецького арсеналу на унікальний аудіо-візуальний простір, що існув лише протягом виступу. 

Олег Голосій – є одним із митців української Нової хвилі та художників групи, що сформувалась навколо майстерень «Паризької комуни» в Києві. Вже до початку 1990-х років Голосій стає зіркою української художньої сцени, має великий вплив на творчість інших художників не лише в Україні. За останні п’ять років свого життя художник створив більш ніж 270 живописних творів які є взірцями самобутності генія, демонструють пошуки альтернативи радянському академізму через створення самодостатнього напрямку в живописі, спорідненого зі світовими постмодерністськими течіями, такими як італійський трансавангард

У Мистецькому арсеналі виставка «Олег Голосій. Живопис нон-стоп» триватиме до 11 серпня.