Фестиваль «NEOсвітній Арсенал» стартував 💚Про Нас

Фестиваль «NEOсвітній Арсенал» стартував 💚

У Мистецькому арсеналі стартував «NEOсвітній Арсенал» — фестиваль для дітей та підлітків, де вільна взаємодія, безбар’єрність навчання, а також занурення у мистецькі досвіди, відбувається через творчість і гру

Фестиваль запрошує дітей, підлітків та їхніх батьків, едукаторів та психологів, представників освітньої сфери та усіх охочих — подія триватиме у Мистецькому арсеналі з 22 до 24 вересня.

Програма фестивалю побудована таким чином, щоб усі без винятку відвідувачі, якими б різними не були їхні потреби та інтереси, змогли цікаво та з користю провести своє дозвілля:

  • взяти участь у потокових (постійних) активностях на стендах учасників (музеїв, освітніх й культурних центрів, громадських та благодійних організацій, закладів шкільної та позашкільної освіти, а також бібліотек та виробників ігор):  інтерактивних читаннях, квестах, воркшопах, іграх й творчих завданнях;
  • долучитися до близько 80 перформативних подій, neoсвітніх розваг та кінопоказів у трьох майстернях, кінозалі та на сцені.

Фестивальну програму доповнюють 5 мистецьких інтерактивних проєктів: «Залишки з відсіченого» (Богдана Давидюк), «Playscape» (Даша Подольцева, Лєна Орап, Олексій Шмурак), «Можна. Всередині» (ДІ(Я)ТИ), «Хрест», «Дерево», (арт-група «Лісова 3» — Світлана Гриб, Сергій Спіжовий), фотопроєкт «Eye Contact. Погляд у спектрі» (LEVCHYK SPECTRUM HUB).

Насичена подієва програма «NEOсвітнього Арсеналу» пропонує активності на різний запит та інтерес:

  • 45 воркшопів та майстер-класів для будь-якого віку — програмування, музикування, акторська майстерність, різографія та екологічне мислення;
  • близько 40 стендів від учасників — музеїв, бібліотек, громадських організацій та благодійних фондів, які пропонують ігрові й освітні активності;
  • фестивальна сцена з виступами музичних гуртів, театральних студій, магічною та перформативною програмою;
  • постійнодіючий кінозал з анімацією від Довженко-Центру та фестивалів LINOLEUM і Чілдрен Кінофест, фільмами з аудіоописом від MEGOGO, та іншими кіноподіями.

Серед інших локацій та активностей, що зацікавлять відвідувачів:

  • ярмарок ігор для розвитку та освітніх продуктів;
  • для найменших відвідувачів: зона безпечної гри від 0 до 4 років;
  • яскраві фотозони та «дзеркала самопідтримки»;
  • квести фестивалем, фудкорти та кімната тиші.

Путівник фестивалем з розкладом подій можна отримати на інфостійці або переглянути онлайн за посиланням нижче. Також на інфостійці можна взяти Путівник, надрукований шрифтом Брайля.

Путівник та програма «NEOсвітнього Арсеналу»

Графік роботи фестивалю*:
22-24 вересня, з 10:00 до 19:00

Вартість квитків:
– вхідний квиток (діє для дорослих та дітей від 5 років) — 100 грн
– сімейний квиток (діє для 2 дорослих та 1-2 дітей від 5 років) — 250 грн
Квитки можна придбати онлайн або в касі Мистецького арсеналу.


ВАЖЛИВО! 

Команда NEOсвітнього Арсеналу просить про розуміння та звертає вашу увагу, що:
— окремі події Фестивалю можуть розпочатися пізніше вказаного часу або можуть не відбутися з незалежних від організаторів причин;
— зазначені Учасники програми подій можуть скасувати свою участь з незалежних від них та організаторів причин;
— Фестиваль може бути скасований у разі погіршення безпекової ситуації в місті Києві.
У разі оголошення повітряної тривоги у м. Київ просимо вас залишити територію проведення Фестивалю і пройти в укриття. Детальний план-схему евакуації буде опубліковано на сайті та в соцмережах Мистецького арсеналу, а також у друкованих матеріалах. Фестиваль продовжить роботу після відбою повітряної тривоги. У разі оголошення повітряної тривоги робота фестивалю відновиться через 30 хв після її закінчення. Робота фестивалю не відновлюється, якщо відбій повітряної тривоги відбувається о 17:30 або пізніше.

❗️ Звертаємо увагу, що на території фестивалю перебуватиме велика кількість людей, що може стресувати вашого домашнього улюбленця. Перебування домашніх улюбленців на фестивалі дозволено лише на руках у власників.


Організатор фестивалю «NEOсвітній Арсенал. Різні разом»: Мистецький арсенал у співпраці з ГО «Спільнота Мистецького арсеналу».
Проєкт профінансовано урядами Великої Британії, Канади, США, Фінляндії, Швеції та Швейцарії за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну».

Кураторська група:
Катерина Макарова, кураторка фестивалю
Ліана Комарденко, кураторка музейного напряму
Ганна Клименко, кураторка напряму роботи з учасниками
Ольга Ольховська, кураторка перформативної програми та мистецьких проєктів

Партнери Фестивалю: Plastics Україна, UKLON, POPARADA, LoraShen, MEGOGO, Education.ua.
Партнери програми: Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіа-мистецтва LINOLEUM, Довженко-Центр, ГО «Stop sexтинг», «Дивись як чутно» (MEGOGO), Чілдрен Кінофест.
Медіапартнери: Суспільне КультураРадіо КультураЛірумТиКиївДіти в місті.