Програма фестивалю «NEOсвітній Арсенал. Різні разом»Про Нас

Програма фестивалю «NEOсвітній Арсенал. Різні разом»

22-24 вересня у Мистецькому арсеналі відбудеться фестиваль для дітей та підлітків «NEOсвітній Арсенал. Різні разом». Під час фестивалю програма буде побудована таким чином, щоб усі без винятку відвідувачі, якими б різними не були їхні потреби та інтереси, змогли цікаво та з користю провести своє дозвілля.

 

Фестиваль «NEOсвітній Арсенал. Різні разом» — безбар’єрний простір для дітей і підлітків, де навчання, а також занурення у мистецькі досвіди, відбувається через творчість і гру.

Програма фестивалю сформована у такий спосіб, щоб перебування у просторі нагадувало яскраву подорож різноманіттям досвідів та проявів нашого світу:⠀

  • На стендах 39-ти учасників (музеїв, громадських та благодійних організацій, освітніх й культурних центрів та бібліотек) відвідувачі зможуть корисно та весело провести час, долучаючись до потокових ігор, активностей і спілкування.
  • У трьох майстернях на дітей чекає насичений графік воркшопів на будь-яку тему — від секретів техніки різографії до акторської майстерності, програмування та музикування. Упродовж трьох фестивальних днів у майстернях відбудеться 45 подій.
  • На сцені фестивалю відбуватимуться театральні виступи для різних вікових аудиторій, виступи дитячих і підліткових рок-гуртів, а також магічна і фокусна перформативні програми.
  • У кінозалі можна буде подивитися мультфільми та дитяче кіно з батьками.

Фестивальну програму доповнять мистецькі проєкти, що стануть провідниками у світ мистецтва й співтворчості різних разом. Окрім цього, на ярмарку ігор й освітніх продуктів малеча та батьки обовʼязково знайдуть товари для цікавого дозвілля та навчання, а найменші відвідувачі зможуть побешкетувати у спеціальній безпечній зоні для гри від 0 до 4 років.

Дізнатися більше про те, як провести час на фестивалі,
а також переглянути розклад подій можна в
 Путівнику фестивалем 

ПУТІВНИК NEOСВІТНІМ АРСЕНАЛОМ

Вартість квитків*:
– вхідний квиток (діє для дорослих та дітей від 5 років) — 100 грн
– сімейний квиток (діє для 2 дорослих та 1-2 дітей від 5 років) — 250 грн
*Окремі категорії відвідувачів зможуть завітати на фестиваль безкоштовно.
Квитки можна придбати онлайн або в касі Мистецького арсеналу.


❗️Просимо звернути увагу! Ми турбуємося про безпеку кожного, тому в разі оголошення повітряної тривоги у м. Київ просимо вас залишити територію проведення Фестивалю і пройти в укриття. Детальний план-схему евакуації буде опубліковано на сайті та в соцмережах Мистецького арсеналу, а також у друкованих матеріалах. Фестиваль продовжить роботу після відбою повітряної тривоги. У разі оголошення повітряної тривоги робота фестивалю відновиться через 30 хв після її закінчення. Робота фестивалю не відновлюється, якщо відбій повітряної тривоги відбувається о 17:30 або пізніше.
Звертаємо увагу, що на території фестивалю перебуватиме велика кількість людей, що може стресувати вашого домашнього улюбленця. Перебування домашніх улюбленців на фестивалі дозволено лише на руках у власників.

Організатор фестивалю «NEOсвітній Арсенал. Різні разом»: Мистецький арсенал у співпраці з ГО «Спільнота Мистецького арсеналу».
Проєкт профінансовано урядами Великої Британії, Канади, США, Фінляндії, Швеції та Швейцарії за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну».

Партнери Фестивалю: Plastics Україна, Uklon, POPARADA, LoraShen та MEGOGO, Education.ua.
Партнери програми: Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіа-мистецтва LINOLEUM, Довженко-Центр, ГО «Stop sexтинг», «Дивись як чутно» (MEGOGO), Чілдрен кінофест.
Медіапартнери: Суспільне Культура, Радіо Культура, Лірум, ТиКиїв, Діти в місті.