Різдво в Мистецькому арсеналіПро Нас

Різдво в Мистецькому арсеналі

Запрошуємо вас на Різдво в Мистецькому арсеналіподію для всієї сім’ї 🎄 Уже цієї неділі, 25 грудня зустрінемося усі разом на виставці «Серце землі», аби трішки уповільнитися, віднайти натхнення, ресурс, святковий настрій і провести час креативно, пізнавально та з користю!

Розклад подій:

  • 14:00Майстер-клас «Різдво у Петсона» для дітей від 6 до 8 років. Участь за попередньою реєстрацією. Разом з малечею перенесемося у Швецію, де познайомимося з дідусем Петсоном і його котом Фіндусом, почитаємо, пограємо й виготовимо святкову листівку.

  • 15:00Екскурсія виставкою «Серце землі» для дітей та дорослих*. Оглянемо експозицію, докладно розповімо про концепцію проєкту, авторів та їх роботи, а також відповімо на безліч запитань!

  • 16:00Заняття «Про мистецтво неспішно» для дорослих*. Участь за попередньою реєстрацією. Розглянемо дві роботи київської художниці Катерини Лисовенко, які представлені на виставці. Будемо спостерігати, розмірковувати, фантазувати, аналізувати. Самостійно і в команді зануримося в мистецтво і неквапливо насолодимося спогляданням творів.

    На цьому заході можна не соромитися і вільно висловлювати свої думки, адже ми не потребуємо додаткових знань про проєкт або освіту мистецтвознавця.

І це ще не все! У нашому виставковому просторі ви зможете відвідати Музейну крамничку Мистецького арсеналу і придбати собі чи на подарунок каталоги до виставок, книги про мистецтво, листівки й різноманітні сувеніри; зручно вмоститися на пуфах у нашому Куточку читання, погортати та почитати книжки; взяти «в оренду» Сімейну сумку, яка містить допоміжні матеріали для батьків дошкільнят для ознайомлення з експозицією та захопливий Квест для підлітків (запитуйте у адміністраторів у вхідній зоні виставки).

Фото: Олександр Попенко © ДП НКММК Мистецький арсенал

Ціна вхідного квитка: 80 грн.
Пільговий квиток: 40 грн. Розрахований на школярів віком від 12 років, студентів та людей літнього віку (за умови наявності дійсного посвідчення).

Квитки можна буде купити в касі Мистецького арсеналу.
Дітям до 12 років вхід безкоштовний!

🔸 У неділю виставка «Серце землі» буде відкрита з 13:00 до 18:00.

❗ * У разі екстреного відключення електроенергії можливе проведення лише Майстер-класу «Різдво у Петсона». Екскурсія виставкою та Заняття «Про мистецтво неспішно» не проводитимуться. З придбаним квитком можна буде відвідати виставку в інший зручний день.

❗❗ Просимо звернути увагу! Ми турбуємося про безпеку кожного, тому в разі оголошення повітряної тривоги всі події зупиняться. На цей час Ви зможете пройти в найближче укриття.

Графік роботи Мистецького арсеналу і розклад подій можуть змінитися через безпекову ситуацію в Україні. Про всі оновлення, зокрема про екстрені відключення світла, ми повідомимо на сайті Мистецького арсеналу та в соціальних мережах! Слідкуйте, будь ласка, за оновленнями.