Реєстрація учасників фестивалю «Різдвяний Арсенал»!Про Нас

Реєстрація учасників фестивалю «Різдвяний Арсенал»!

Оновлено: реєстрація завершилась. Ми не зможемо гарантувати відповідь чи розглядання анкет, надісланих після 14.11.2016. 14-18 грудня 2016 року в Мистецькому Арсеналі відбудеться родинний фестиваль Різдвяний Арсенал,  що радує відвідувачів святковим настроєм та унікальною атмосферою з 2014 року. Наразі ми працюємо над цікавими ідеями веселощів та розваг для дітей та дорослих, а тим часом вже можна залишати заявки на участь у Різдвяному Ярмарку під час фестивалю 2016. До участі запрошуються декоратори, виробники та продавці дитячих іграшок, сувенірної продукції, прикрас, побутових речей та оздоблення оселі, книжкові видавництва тощо. Родинний фестиваль Різдвяний Арсенал зі Святковим Ярмарком – це чудова можливість для всієї родини провести час з приємністю та користю одночасно. Насичені розважальні та ярмаркові програми, унікальна атмосфера Мистецького Арсеналу вже декілька років поспіль робить Різдвяний Арсенал однією з найпомітніших події в Україні в передріздвяний час. З детальними умовами участі: варіанти представлення, вартість участі, умови надання інформації Ви можете прочитати тут. Заявку на участь можна скачати тут.

Заповнити та надіслати Заявку участі у Різдвяному Ярмарку можна до 11 листопада 2016 року включно. Увага! До 11 листопада 2016 р. ми приймаємо заявки від усіх охочих. Підтвердження про участь Ви отримаєте в період з 11 до 18 листопада.  

ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

1. Скільки коштує участь в Ярмарку?
Вартість участі в Різдвяному Ярмарку залежить від розміру стенду. Ви можете знайти її в Умовах Участі.

2. Як мені потрапити до списку учасників Різдвяного Ярмарку? 
Заповніть, будь ласка, Заявку Участі (у форматі doc. та jpg) та надішліть її нам за електронною поштою: [email protected]. На підставі Вашої Заявки, яка має бути коректно заповнена, підписана та завірена печаткою (за наявності) Вашої організації, ми надішлемо Вам підтвердження та рахунок-фактуру.

3. Як я зрозумію, що мою участь чи участь моєї організації підтверджено?
Після 11 листопада 2016 р, коли ми отримаємо всі заявки на участь, в період з 11 по 18 листопада Ви отримаєте підтвердження та рахунок. Оплачений рахунок за участь є підставою для реєстрації претендента учасником Різдвяного арсеналу.

4. Навіщо і в якому вигляді я маю надіслати інформацію про себе чи організацію та фото?
Нам потрібна інформація про товари, які Ви хочете представити на Ярмарку, їх фотографії та приклад оформлення Ваших стендів. Це важливо для нас, оскільки ми дбаємо про якість та користь товарів Різдвяного Ярмарку для відвідувачів.