Ранкова кава з організаторами Книжкового АрсеналуПро Нас

Ранкова кава з організаторами Книжкового Арсеналу

Мистецький арсенал запрошує видавців, літагентів, представників культурних інституцій, та всіх, хто планує участь в Х Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал» долучитися до онлайн-зустрічі з директоркою Мистецького арсеналу Олесею Островською-Лютою, координаторкою фестивалю Юлією Козловець та кураторкою програм професійного розвитку Оксаною Хмельовською

На графічному зображені на бежевому тлі розміщені кола з фотографіями трьох жінок та текст жовто-зеленим кольором: «Ранкова кава з організаторами Книжкового Арсеналу». Навколо фотографій розміщено підписи: Олеся Островська-Люта, генеральна директорка Мистецького арсеналу. Оксана Хмельовська, кураторка програм із професійного розвитку Книжкового Арсеналу, Юлія Козловець, координаторка Книжкового Арсеналу.

Зустріч відбудеться у п’ятницю, 5 лютого, об 11:00.
Для участі зареєструйтесь, будь ласка, до 20:00 4 лютого за лінком: https://forms.gle/TUn8huSnWQWJSYQG7. Після реєстрації вам буде надісланий лінк на онлайн-зустріч. 

На зустрічі ви дізнаєтеся про оновлені умови участі, гібридний формат фестивалю та нові можливості для професіоналів книжкової справи, які пропонує цьогорічний Книжковий Арсенал. Також ви зможете поставити питання організаторам і отримати на них відповіді. 

Х Книжковий Арсенал заплановано на 26-30 травня 2021 року. Заявки на участь видавництв та ілюстраторів у ярмарку приймаються до 12 лютого. Заявки на участь в подієвій програмі приймаються до 17 лютого.

Оновлені умови участі у Книжковому Арсеналі можна почитати тут: https://cutt.ly/NkfZoJ2
Подати заявку на участь у виставці-ярмарку, у програмі Фестивалю.