Публічна розмова Олени Стяжкіної з Олесею Островською-ЛютоюПро Нас

Публічна розмова Олени Стяжкіної з Олесею Островською-Лютою

Мистецький арсенал запрошує на публічну розмову Олени Стяжкіної з Олесею Островською-Лютою у межах освітньої програми до виставки «Серце землі»

  • Коли: неділя, 4 грудня о 14:00.
  • Де: вул. Лаврська, 12, вхідна зона Мистецького арсеналу.
  • Як потрапити: за квитком на виставку «Серце землі».

Що може розповісти їжа про суспільний устрій та соціальні практики? Як у наших харчових звичках відлунюють травми минулого? Як продовольство й досі використовується як зброя, інструмент репресій чи дисциплінування?

Про це з докторкою історичних наук Оленою Стяжкіною говоритиме Олеся Островська-Люта, генеральна директорка Мистецького арсеналу й співкураторка виставки «Серце землі».

Олена Стяжкіна – докторка історичних наук, професорка, старша наукова співробітниця Відділу історії України другої половини XX століття Інституту історії України НАН України, письменниця, членкиня Українського ПЕН. У 2021 році у видавництві «Дух і Літера» вийшла її книга «Смак радянського: їжа та їдці в мистецтві життя й мистецтві кіно (середина 1960-х – середина 1980-х років)».


Фінансування виставки «Серце землі» здійснюється зі Стабілізаційного фонду культури та освіти 2022 Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини та Goethe-Institut.


Зверніть увагу!

Мистецький арсенал працює відповідно до графіка стабілізаційних відключень електроенергії у місті Київ. У випадку аварійних відключень електроенергії ми додатково повідомимо графік роботи у наших соцмережах.

Ми турбуємося про безпеку кожного, тому в разі оголошення повітряної тривоги виставка зачиняється. На цей час Ви можете пройти в найближче укриття. Виставка почне працювати після закінчення повітряної тривоги. Якщо Ви не встигнете переглянути виставку через повітряну тривогу, то Ваш квиток буде діяти в будь-який інший день роботи виставки.