Публічна дискусія «Під ноги дивись. Розмова про мистецтво, ландшафт і землю»Про Нас

Публічна дискусія «Під ноги дивись. Розмова про мистецтво, ландшафт і землю»

Запрошуємо на Публічну дискусію «Під ноги дивись. Розмова про мистецтво, ландшафт і землю» у межах освітньої програми до виставки «Серце землі»

Коли: 11 лютого, субота, 14:00
Де: вхідна зона Мистецького арсеналу

На заході обговоримо землю та ландшафт в українському мистецтві:

  • як ці теми працюють у мистецьких практиках, чи трансформувався погляд на землю та ландшафт з повномасштабним вторгненням?
  • про закордонний досвід: чи працюють ці теми для закордонної аудиторії на пояснення ситуації в Україні, чи є мистецтво a good tool для цього?

Спікери:

🔷 Катерина Алійник — українська художниця. Її основними медіумами є живопис і текст. Зараз мисткиня працює з темами війни та окупації Донбасу через зображення природи та неантропоцентричну оптику.
🔷 Катя Бучацька — українська художниця, яка у своїх практиках часто працює з темою часу, використовує методи археології медіа та застосовує тактику м’якого втручання в середовище (галерейного, музейного чи природного простору). Працює з різними медіа: скульптура, інсталяція, фотографія, живопис.
🔷 Ларіон Лозовий — український художник та незалежний дослідник, що живе та працює в Києві. Автор критичних та мистецтвознавчих текстів, опублікованих у виданнях Korydor, Prostory та Критика Політична.

Модераторка:

🔶 Наташа Чичасова — співкураторка виставки «Серце землі», керівниця відділу програм сучасного мистецтва Мистецького арсеналу.

Фото: Олександр Попенко © ДП НКММК «Мистецький арсенал»

Відвідати публічну дискусію ви зможете за квитком на виставку (можна придбати в касі).
Захід відбудеться навіть у випадку відключення електроенергії в Мистецькому арсеналі.

❗ Просимо звернути увагу! Ми турбуємося про безпеку кожного, тому в разі оголошення повітряної тривоги подія зупиниться. На цей час Ви зможете пройти в найближче укриття.

Чекаємо на вас!
#ПрацюємоДляПеремоги