Презентація проєктів першої ітерації Літературної лабораторіїПро Нас

Презентація проєктів першої ітерації Літературної лабораторії

16 січня о 16:00 у Малій Галереї Мистецького арсеналу відбудеться«Literary lab: Засвідчена процесуальність. Нотатки на полях першої ітерації літературної лабораторії»

Під час події розкажемо про оновлену Літературну лабораторію, яка вперше відбулася як процесуальний міждисциплінарний проєкт, орієнтований на письмо на перетині дисциплін та мистецьких практик, а також:

  • покажемо низку зінів, перформансів, чат-бот, прототип настільної гри,
  • познайомимо з концепціями проєктів, які потенційно будуть реалізовані,
  • розповімо, чому інші ідеї так і залишаться лише концептами,
  • поговоримо про те, як змінювалося письмо та ставлення до тексту наших резидентів/ок,
  • поділимося планами на майбутнє. 

Резиденти та резидентки: Соня Брем, Машика Вишедська, Євсевія Зякіна, Олекса Конопелько, Марія Леоненко, Марія Матяшова, Данііл Немировський, Аліна Панасенко, Федір Хорьков, Юрій Юдін.
Куратор проєкту — Діма Казаков

На зустрічі резидентів та резиденток Літературної лабораторії, що відбувалися у форматі «резиденції вихідного дня», у ролі менторів та менторок було запрошено: композитора, перформера та сонграйтера Олексія Шмурака,  драматурга та режисера Дмитра Левицького, художницю, кураторку, перформерку Олю Марусин. А курс красного письменства, що був розроблений спеціально для міждисциплінарних артистів, менторила поетка, перформерка, викладачка літературної майстерності Ніна Паламарчук.

Ці умови створювалися для того, аби відбулася синергія різних медій, а її результати було спостережено, зафіксовано, описано та відрефлексовано. Засвідчено. І в цьому брейнштормі ми напродукували низку ідей, артефактів та концепцій, про які хотілося би розповісти.

Чекаємо на вас, щоб разом з нами спробувати роздивитися крихку лабораторну процесуальність в розрізі.

Місце: Мала Галерея Мистецького арсеналу (вул. Лаврська, 10)
Вхід вільний