Перше засідання конкурсної комісії: Державне управління справами оприлюднило протоколПро Нас

Перше засідання конкурсної комісії: Державне управління справами оприлюднило протокол

Орган управління Мистецького арсеналу — Державне управління справами — оприлюднило на своєму сайті протокол та відео засідання конкурсної комісії для проведення повторного конкурсного добору на посаду генерального директора Державного підприємства «Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький арсенал».

За результатами першого засідання конкурсною комісією було вирішено допустити усіх кандидатів(ок)  до участі в конкурсному доборі. У прийнятті рішення про визначення переможця повторного конкурсного добору на посаду генерального директора буде застосований спосіб відкритого нерейтингового голосування. Друге засідання конкурсної комісії відбудеться 8 вересня о 13:00.

Нагадаємо, що на посаду генерального директора Мистецького арсеналу претендують 6 осіб: Ярослав Биструшкін, Ольга Босак, Алла Демура, Михайло Кулиняк, Оксана Мельничук та тимчасово виконуюча обов’язки генеральної директорки Мистецького арсеналу Олеся Островська-Люта. З повним переліком документів кандидатів на посаду генерального директора(ки) можна ознайомитись на сайті ДУС.