Освітні події в рамках виставки «Чутливість. Сучасна українська фотографія»Про Нас

Освітні події в рамках виставки «Чутливість. Сучасна українська фотографія»

Розклад освітніх подій в межах виставки «Чутливість. Сучасна українська фотографія».

  • «Мистецький четвер» (триває 1 годину) — це камерні зустрічі для неспішного оглядання і глибокої розмови про один або два твори з виставки. Ми зручно влаштуємося на пуфах і поринемо в мистецтво усі разом. Наші відвідувачі називають такий формат медитативним. Захід розрахований на групу до 10 осіб, запис за Google-формою, безкоштовно (за вхідним квитком на виставку). Спеціальні знання про мистецтво, митців чи виставку — не потрібні. Зустрічі відбудуться 5 серпня та 2 вересня о 18:30.

  • Заняття зі створення колажів з домальовками (триває 2 години). Хочете творити, але вагаєтеся у власних силах, а часу на художню школу або курси малювання не вистачає? Запрошуємо вас на заняття зі створення колажів з домальовками, щоб переконати, що ви можете все! Після невеликого вступу про виставку, запрошена ілюстраторка Ірина Вале розповість про техніки створення колажів та скетчингу. Участь за квитком на заняття. Усі матеріали будуть підготовлені, з собою можна захопити кілька журналів, зображення з яких, ви б хотіли використати у своїх роботах. Заняття відбудуться 7 серпня та 4 вересня о 17:00.

  • Традиційний формат екскурсій виставкою залишається незмінним — з вівторка по неділю, у будь-який час з 11:00 до 20:00, наші медіатори та медіаторки із задоволенням проведуть для вас та ваших супутників екскурсію виставковим проєктом.

  • Також щосереди об 11:00 пропонуємо відвідати адаптовані екскурсії для батьків з немовлятами. Попередній запис за номером: 098 416 40 63. Вартість екскурсії — 250 гривень, незалежно від кількості осіб в групі (додається до вартості кожного вхідного квитка).

У рамках освітньої програми виставки ви також можете:
– поспілкуватися під час перегляду виставки з медіаторами/ками, які завжди перебувають у просторі й раді відповісти на запитання;
– поставити запитання кураторам, залишивши їх на спеціальній дошці у вхідній зоні виставки. Відповіді шукайте на сторінці Мистецького арсеналу в Instagram у збережених, із хештегом: #запитайкураторів_МА;
— також запрошуємо вас долучитися до виставки у ролі фотограф_ки, осмислити поняття «чутливості» і завантажити своє фото в соцмережі. Додавайте хештег #чутливість_фотографії з підписом до фото (назва, автор, рік, техніка за бажанням), і ми представимо ваші фото в електронному форматі у просторі виставки. Тож уже за кілька днів після публікації, шукайте свої роботи у вхідній зоні Мистецького арсеналу.

Виставковий проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду.