Освітні оффлайн-події виставки «Андрій Сагайдаковський. Декорації. Ласкаво просимо!»Про Нас

Освітні оффлайн-події виставки «Андрій Сагайдаковський. Декорації. Ласкаво просимо!»

Ми прагнемо якнайкраще подбати про наших відвідувачів, тому підготували для вас кілька видів освітніх подій у просторі Мистецького арсеналу. Епідеміологічну ситуацію ми врахували і робимо все можливе, щоб ваш візит був безпечним та цікавим. Дуже просимо сприяти нам у дотриманні карантинних правил. Графік усіх оффлайн-подій можна знайти на сайті у розділі «Освітні програми до виставки».

  • Індивідуальна або сімейна екскурсія розрахована на індивідуальне відвідання, сім’ю або компанію (до 5 осіб), попередній запис за телефоном: 098 416 40 63, вартість 250 грн до вартості вхідного квитка (незалежно від кількості людей у групі).

    Для відвідувачів з порушеннями зору екскурсія проводиться з додатковим використанням аудіосупроводу. Для відвідувачів з порушеннями слуху екскурсія проводиться жестовою мовою. Попередній запис за телефоном: 098 416 40 63, або Google-формою, безкоштовно (для супроводжуючих за вхідним квитком на виставку).

  • «Роздуми при вході» (1 год) — наш новий формат комунікації з відвідувачем: зручно вмостившись на пуфі, ви зможете послухати вступне слово про виставку. Потім маєте змогу оглянути експозицію у власному темпі, а за 40 хвилин, наш медіатор буде чекати усіх на тому ж місці при вході. Щоб відповісти на питання та разом порефлексувати над дивовижним світом Андрія Сагайдаковського. Пуфи будуть розташовані на безпечній відстані. Захід розрахований на групу до 10 осіб, попередній запис за телефоном: 098 416 40 63 або Google-формою, безкоштовно (за вхідним квитком на виставку). Вівторок-п’ятниця о 18:30, субота-неділя о 13:00, 15:00 та 17:00.

  • «Мистецький четвер» (1 год) це щомісячні камерні зустрічі для неспішного оглядання і розмови про обмежену кількість творів, об’єднаних певною темою. Ви зможете зручно вмоститися на пуфах на безпечній відстані довкола твору й взяти участь у його обговоренні. Спеціальних знань про мистецтво, художника чи виставку — не потрібно. Захід розрахований на групу до 5 осіб, запис за Google-формою, безкоштовно (за вхідним квитком на виставку). Старт — 15 жовтня о 18:00.

  • «Мистецтво в декреті» (1 год)  — зустріч у форматі роздумів-рефлексій над виставкою для батьків з немовлятами. Ми пропонуємо влаштуватися на пуфах й поринути в «декорації» Андрія Сагайдаковського. Щомісяця тема обговорень буде змінюватися, щоб за період роботи виставки максимально охопити розмаїття образного світу художника. Ми маємо добре облаштовані кімнати для батьків з немовлятами для вашої зручності. Подія розрахована на 5 дорослих і 5 дітей у візках (максимум 10 осіб), попередній запис за телефоном: 098 416 40 63, безкоштовно (за вхідним квитком на виставку), щосереди об 11:30.

  • Скетчинг-медитація (2 год) — це формат неспішного оглядання й творення. Запрошуємо вас на заняття зі скетчингу в рамках виставки «Андрій Сагайдаковський. Декорації. Ласкаво просимо!». Зустріч почнеться з розмови про творчість художника та представлення основ скетчингу, після чого в залах можна буде поринути в творчий процес. Подія розрахована на 10 осіб, попередня реєстрація за Google-формою, безкоштовно (за вхідним квитком на виставку). Матеріали просимо принести з собою, та кілька запасних комплектів приготуємо для тих, хто не встиг. Досвід чи знання основ рисунку – непотрібні. Перша скетчинг-медитація — 20 жовтня о 18:00

У рамках освітньої програми виставки «Андрій Сагайдаковський. Декорації. Ласкаво просимо!»  ви також можете:
– поспілкуватися під час перегляду виставки з медіаторками, які завжди перебувають у просторі й раді відповісти на питання;
– поставити питання кураторам та художнику, лишивши їх на спеціальній дошці у вхідній зоні виставки. Відповіді шукайте на сторінках Мистецького арсеналу в соцмережах за хештегами: #запитайхудожника_МА і #запитайкураторів_МА;
– подивитися тематичні освітні відео, які незабаром з’являться на ютуб каналі Мистецького арсеналу.