Освітні оффлайн-події виставки «Андрій Сагайдаковський. Декорації. Ласкаво просимо!»Про Нас

Освітні оффлайн-події виставки «Андрій Сагайдаковський. Декорації. Ласкаво просимо!»

Ми прагнемо якнайкраще подбати про наших відвідувачів, тому підготували для вас кілька видів освітніх подій у просторі Мистецького арсеналу. Епідеміологічну ситуацію ми врахували і робимо все можливе, щоб ваш візит був безпечним та цікавим. Дуже просимо сприяти нам у дотриманні карантинних правил. Графік усіх оффлайн-подій можна знайти на сайті у розділі «Освітні програми до виставки».

  • «Роздуми при вході» (1 год) — наш новий формат комунікації з відвідувачем: зручно вмостившись на пуфі, ви зможете послухати вступне слово про виставку. Потім маєте змогу оглянути експозицію у власному темпі, а за 40 хвилин, наш медіатор буде чекати усіх на тому ж місці при вході. Щоб відповісти на питання та разом порефлексувати над дивовижним світом Андрія Сагайдаковського. Пуфи будуть розташовані на безпечній відстані. Захід розрахований на групу до 10 осіб, попередній запис за телефоном: 098 416 40 63  або на вході перед подією. Безкоштовно (за вхідним квитком на виставку). Понеділок-п’ятниця о 18:30.

 

  • «Мистецтво в декреті» (1 год)  — зустріч у форматі роздумів-рефлексій над виставкою для батьків з немовлятами. Ми пропонуємо влаштуватися на пуфах й поринути в «декорації» Андрія Сагайдаковського. Щомісяця тема обговорень буде змінюватися, щоб за період роботи виставки максимально охопити розмаїття образного світу художника. Ми маємо добре облаштовані кімнати для батьків з немовлятами для вашої зручності. Подія розрахована на 5 дорослих і 5 дітей у візках (максимум 10 осіб), попередній запис за телефоном: 098 416 40 63, безкоштовно (за вхідним квитком на виставку), щосереди об 11:30.

 

  • «Мистецький четвер онлайн» (1 год) — це камерні зустрічі для неспішного оглядання і розмови всього про два твори з виставки. Віднедавна неспішне оглядання проходить онлайн. Але тільки уявіть — ви зручно влаштовуєтеся на улюбленому дивані з чашкою чаю, або навіть келихом вина, і поринаєте в мистецтво. Обіцяємо, що цей зум стане найбільш приємним та затишним, а час промайне непомітно! Наші відвідувачі називають такий формат медитативним.  Захід розрахований на групу до 10 осіб, запис за Google-формою, безкоштовно. Спеціальних знань про мистецтво, художника чи виставку — не потрібно. Найближча подія — 10 грудня о 19:00.

 

  • Скетчинг-медитація (2 год) — це формат неспішного оглядання й творення. Запрошуємо вас на заняття зі скетчингу в рамках виставки «Андрій Сагайдаковський. Декорації. Ласкаво просимо!». Зустріч почнеться з розмови про творчість художника та представлення основ скетчингу, після чого в залах можна буде поринути в творчий процес. Матеріали просимо принести з собою, та кілька запасних комплектів приготуємо для тих, хто не встиг. Досвід чи знання основ рисунку – непотрібні. Захід розрахований на групу до 10 осіб, за квитком на подію, придбаним онлайн: https://cutt.ly/kgWiNj0. Найближчий скетчинг — 20 грудня о 12:00.  

У рамках освітньої програми виставки «Андрій Сагайдаковський. Декорації. Ласкаво просимо!»  ви також можете:
– поспілкуватися під час перегляду виставки з медіаторками, які завжди перебувають у просторі й раді відповісти на питання;
– поставити питання кураторам та художнику, лишивши їх на спеціальній дошці у вхідній зоні виставки. Відповіді шукайте на сторінках Мистецького арсеналу в соцмережах за хештегами: #запитайхудожника_МА і #запитайкураторів_МА;
– скористатися аудіогідом й дізнатися більше про виставку й художника;
– подивитися тематичні освітні відео на YouTube-каналі Мистецького арсеналу.