Оголошено експертів Book Pitch від ОМКФ та Книжкового АрсеналуПро Нас

Оголошено експертів Book Pitch від ОМКФ та Книжкового Арсеналу

Оголошено експертів книжкового пітчингу Book Pitch – спільного проєкту 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю та Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Мета книжкового пітчингу – знайти сучасні українські книжки, що мають потенціал для подальших екранізацій як художні ігрові фільми. Book Pitch відбудеться в онлайн-форматі 30 вересня під час секції Film Industry Office 11-го ОМКФ.

До складу експертів увійшли:

  • Марися Нікітюк, режисерка, сценаристка
  • Олександр Михед, культуролог, літературознавець, куратор мистецьких проєктів
  • Ганна Жижа, телеведуча, шеф-редакторка (кінокомпанія Star Media)
  • Володимир Яценко, кінопродюсер, представник України в EURIMAGES
  • Наталя Ворожбит, сценаристка, режисерка, драматургиня
  • Ірина Славінська, журналістка, ведуча, літературознавиця, продюсерка UA: Радіо Культура

Селекційна комісія вже розпочала роботу над поданими на Book Pitch заявками. До 25 серпня триватиме онлайн-голосування, після якого на обговоренні експерти оберуть 8 фіналістів. Їхні імена будуть оголошені 3 вересня.

Довідка

Секція Film Industry Office Одеського міжнародного кінофестивалю — головний майданчик української кіноіндустрії, платформа для професійної комунікації, підтримки та розвитку українських кінопроєктів та кіноринку в цілому, а також для презентації української кіноіндустрії міжнародному співтовариству. Щороку секцію відвідують понад 600 представників української та міжнародної кіноіндустрії. В межах секції проводяться пітчинги кінопроєктів, що перебувають на різних стадіях виробництва. 

Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» — це грандіозна інтелектуальна подія, де розвиваються і взаємодіють книжкова, літературна, мистецька сцени, порушуються і осмислюються вагомі питання буття людини, а також суспільства і культури, спонукаючи до проактивної позиції учасників і відвідувачів. Місія фестивалю — створювати взаємодії, що поєднують естетичне переживання й інтелектуальне включення в контексті книги та посилюють спроможність людини і суспільства.