«Одне з одним. Просторові діалоги. ОСЬ-ОСЬ»: нова виставка Малої Галереї Мистецького арсеналуПро Нас

«Одне з одним. Просторові діалоги. ОСЬ-ОСЬ»: нова виставка Малої Галереї Мистецького арсеналу

Лабораторія сучасного мистецтва «Мала Галерея Мистецького арсеналу» представляє виставку «Одне з одним. Просторові діалоги. ОСЬ-ОСЬ» — шосту виставку проєкту «Одне з одним. Просторові діалоги».

Виставка відкриється 14 вересня о 12:00 й триватиме до 15 жовтня 2023 року.

«Одне з одним. Просторові діалоги. ОСЬ-ОСЬ» — шоста виставка у серії діалогів художників та художниць в межах проєкту «Одне з одним. Просторові діалоги».

Проєкт є спробою осмислити відчуття, які учасники виставки проживали напередодні повномасштабної війни та під час блекаутів. Ці два періоди, хоч і розділені часово, пронизані тривожним очікуванням — передчуттям російського вторгнення та пристосуванням побуту до графіка відключення світла.

Неможливість вплинути на ситуацію формує напругу між безсиллям та бажанням супротиву. Втім, мистецьке осмислення власної непевності стає для художників зоною контролю посеред постійної невизначеності.

Учасники виставки: Вольт Агапєєв та Діма Толкачов.
Куратори: ​​Наташа Чичасова, Андрій Мирошниченко, Анастасія Гаразд

Виставку створено в партнерстві з ГО «Спільнота Мистецького арсеналу» в межах реалізації проєкту за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

У Малій Галереї Мистецького арсеналу (вул. Лаврська, 10) виставка триватиме з 14 вересня до 15 жовтня 2023 року.

Графік роботи:
вівторок – неділя, з 12:00 до 19:00
Вхід вільний

❗️ Ми турбуємося про безпеку кожного, тому в разі оголошення повітряної тривоги виставка зачиняється. На цей час ви можете пройти в найближче укриття. Виставка почне працювати після закінчення повітряної тривоги.


Вольт Агапєєв (нар. 1989, м. Тернопіль) — мультидисциплінарний художник. Багаторазовий учасник виставок та резиденційних програм в Україні та за кордоном. Роботи представлені у приватних колекціях та знаходяться у публічних місцях Австрії, Словаччини, Німеччини та інших країн. Найчастіше працює із графікою, медіаартом та графіті. У своїх роботах художник звертає увагу на процес аморфізації кордонів між людською свідомістю, технікою та природою. Живе та працює в Києві.

Діма Толкачов (нар. 1989, м. Мала Виска). Переважно працює з фотографією, яку використовує як матеріал для концептуальних типологій. Експериментує з об’єктами, відео та цифровими колажами. Після 24 лютого сфокусувався на пошуку метафор, які оприявнюють, як війна впливає на відчуття часу та реальності. Брав участь у виставкових проєктах в Україні та за кордоном. Живе та працює в Києві.

«Одне з одним. Просторові діалоги» — це процесуальний проєкт Лабораторії сучасного мистецтва «Мала Галерея Мистецького арсеналу», що став результатом дискусій між представниками і представницями художньої спільноти. Від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, куратори Лабораторії почали збирати масив творів українських митців і мисткинь про війну — від 2014 року до сьогодні, що трансформувався в онлайн-архів Україна в огні. Під час роботи над архівом, куратори усвідомили важливість фіксувати не тільки твори, а й ті процеси і трансформації в художніх практиках авторів і авторок, що часто лишаються невидимими.