«Крізь мої стіни промені сонця торкаються твоїх»: нова виставка Малої Галереї Мистецького арсеналуПро Нас

«Крізь мої стіни промені сонця торкаються твоїх»: нова виставка Малої Галереї Мистецького арсеналу

Лабораторія сучасного мистецтва «Мала Галерея Мистецького арсеналу» представить виставку «Крізь мої стіни промені сонця торкаються твоїх». 
Виставка відкриється 21 грудня о 16:00 й триватиме до 14 січня 2024 року

«Крізь мої стіни промені сонця торкаються твоїх» — сьома виставка у серії діалогів художників та художниць в межах проєкту «Одне з одним. Просторові діалоги». Учасниці виставки: Дарія Кузьмич та Марина Макаренко. 

В інтерактивній інсталяції Дарії Кузьмич час і методи взаємодії між об’єктами та тілом переплетені з нетривкими житловими просторами. Заглиблення у системи таких взаємодій формує гібридний простір, де Сонце є активним співавтором.

У відеороботі Марини Макаренко уявлення про Сонце продовжує існувати як імпульс для спекулятивних міркувань про тілесність, час та історії, власні та колективні, реальні та вигадані.

Нашарування променів Сонця та фокусів уваги працюють як підсилення у крихких структурах: тіло, світло, взаємодія з Іншим. У перетинах променів та відблисків спільного фокусу художниць розгортається рухомий простір із визначеними фрагментами надійності.


Марина Макаренко (нар. 1990, Шостка) — медіа-художниця, перформерка, фасилітаторка дослідницьких мистецьких лабораторій. Більшість часу живе в Берліні, де здобула освіту за напрямком «Мистецтво та Медіа» (Kunst und Medien) у Берлінському університеті мистецтві. У власній практиці поєднує різні медіа: відео, перформанс, звук і голос. Спекулятивні фантастичні сценарії у роботах Марини відлунюють соціальними та політичними процесами сьогодення.

Дарія Кузьмич (нар. 1991, Київ) — українська художниця, яка живе і працює в Києві та часом у Берліні. Після бакалаврської програми з монументального живопису в Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури в Києві закінчила магістратуру в Берлінському університеті мистецтв за напрямком «Мистецтво та Медіа» (Kunst und Medien). Працює з різними медіа, такими як інсталяція, текстиль, рисунок, відео і текст. Центральним елементом, що об’єднує ці різні практики, є фокус на структурах часу, уявленнях про час, перехідних періодах у суспільстві та впливі цих процесів на особистість. У своїх поточних проєктах займається різними аспектами травматичних досвідів та їхніми наслідками для сприйняття часу.


Графік роботи:
вівторок – неділя, з 12:00 до 19:00
У день відкриття, 21 грудня, виставка працюватиме з 16:00
24 та 31 грудня виставка не працюватиме 
Вхід вільний

❗️Ми турбуємося про безпеку кожного, тому в разі оголошення повітряної тривоги виставка зачиняється. На цей час ви можете пройти в найближче укриття. Виставка почне працювати після закінчення повітряної тривоги.