Мистецький арсенал у 2023 році. Річний звітПро Нас

Мистецький арсенал у 2023 році. Річний звіт

Мистецький арсенал публікує звіт про свою діяльність у 2023 році.

Попри повномасштабне вторгнення Росії в Україну, що триває, робота інституції у 2023 році не припинялася. Команда Мистецького арсеналу пройшла крізь усі виклики, які перед нами поставали. Попри те, що рік був складним, нам вдалося реалізувати й представити багато актуальних проєктів.

Вперше після початку повномасштабного вторгнення відбувся Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал», а у вересні 2023 року діти з батьками мали змогу цікаво та з користю провести час на фестивалі «NEOсвітній Арсенал».

Окрім фестивалів, Мистецький арсенал упродовж року вітав відвідувачів та відвідувачок тривалими виставковими проєктами — йдеться про виставки сучасного українського мистецтва «Серце землі», «Форми присутності» та «Співіснування з темрявою», а також проєкт «Футуромарення: Україна та авангард» в естонському Таллінні.

«Інтерес до українського голосу у 2023 році дозволяв представляти розмаїті проєкти й погляди та ділитися українським досвідом на всіх найважливіших літературних майданчиках Європи. Подібним чином, важливим місцем рефлексії про спільний досвід уже в Україні став Книжковий арсенал 2023 року — перший український книжковий фестиваль такого масштабу від початку російського вторгнення в Україну. Загалом 2023 рік був для Мистецького арсеналу роком багатьох міжнародних партнерств і нових ініціатив, коли місія, окреслена ще в 2022 році, — промовляти від України українським голосом на міжнародній арені, — займала величезне місце в нашій програмній діяльності»,генеральна директорка Мистецького арсеналу Олеся Островська-Люта.

Головні цифри року:

  • 47 131 відвідувач виставок та освітніх заходів;
  • 1 013 683 онлайн-відвідувачі;
  • 3 опубліковані електронні видання;
  • 6 виставок і 3 мультидисциплінарні заходи Лабораторії сучасного мистецтва;
  • Поновлена робота Літературної лабораторії;
  • 180 освітніх заходів, дискусій, перформансів, воркшопів, екскурсій та сімейних подій.

Згадуючи та аналізуючи 2023 рік, ми висловлюємо вдячність партнерам, донорам, дослідникам та дослідницям, авторам та авторкам, які долучились до наших чисельних подій. Такі співпраця та солідарність додають сил і наснаги команді Мистецького арсеналу у нашому важливому призначенні — залишатися підтримкою для українського суспільства.

Докладніше про те, що вдалося зробити команді у 2023 році, запрошуємо прочитати за посиланням.

ЗАВАНТАЖИТИ ЗВІТ