Мистецький арсенал у 2019 роціПро Нас

Мистецький арсенал у 2019 році

Мистецький арсенал публікує звіт про діяльність у 2019 році. Про виставкові проєкти й міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал», освітню складову й постійні проєкти лабораторій, команду й партнерів, фінансовий результат й аудиторський висновок читайте в річному звіті за 2019 рік.

Головні цифри 2019 року:

  • 5 виставок
  • 1 міжнародний фестиваль «Книжковий арсенал»
  • 11 перформансів і вистав
  • понад 40 подій програми «Плани на літо»
  • 170 000 відвідувачів проєктів Мистецького арсеналу
  • 256 екскурсій виставками, з них 80 для школярів
  • 90 програмних партнерств із інституціями

Генеральна директорка Мистецького арсеналу Олеся Островська-Люта:

«Що лежить в основі доброї інституції? Це питання, яке я ставила собі впродовж року, намагаючись знайти на нього таку відповідь, яка найбільше відповідає призначенню Мистецького арсеналу. Ключовий компонент тут — це команда, яка постійно прагне самовдосконалення і спрямовує свої зусилля на спільний результат, підхоплюючи там, де виникають труднощі, а помилки вважає ресурсом для розвитку. І саме це дозволяє досягати такого визнання, як у випадку нагороди Книжкового Арсеналу. Але навіть такої команди не достатньо. Потрібна також культура орієнтованості на потреби інших — колег по цеху, митців, публіки, медіа, партнерів, суспільства в цілому. 
Це нервова система доброї інституції, а її кістяком повинна бути якнайкраща інфраструктура — і під цим я й маю на увазі пам’ятку, навколо якої збудовано нашу інституцію — Старий арсенал. Однак навіть сума цих елементів — команди, культури, інфраструктури — ще не складає потрібної нам доброї інституції повною мірою. Є ще два важливі аспекти: дослідження, глибоке осмислення предмету своєї роботи — від явищ сучасного мистецтва до музейної колекції Арсеналу — і здатність ці напрацювання комунікувати зовнішньому світові. Ідеться і про колег-фахівців, і про широкі аудиторії, і про міжнародну культурну спільноту. Мистецький арсенал постійно над цим працює, і доказом тут є численні проєкти, про які ви прочитаєте у цьому звіті, але все ще залишається простір для вдосконалення.»

ЗАВАНТАЖИТИ ЗВІТ