Мистецький арсенал тимчасово змінює свою роботуПро Нас

Мистецький арсенал тимчасово змінює свою роботу

Здоров’я та безпека відвідувачів Мистецького арсеналу є пріоритетом для нашої інституції. Розуміючи всі ризики, пов’язані із поширенням Коронавірусу (Covid-19), та обмеження, котрі накладає карантин, ми змінюємо нашу роботу – Мистецький арсенал планує записати та оприлюднити онлайн безпрецедентну кількість відео про виставку, а також відео кураторських екскурсій та зустрічей з митцями, щоб усі охочі могли дистанційно ознайомитися з новим проєктом «Відбиток. Українська друкована графіка ХХ-ХХІ століть».
Арсенал і кураторки проєкту Ірина Боровець та Катерина Підгайна працювали над його підготовкою майже два роки, він розповідає про понад столітню трансформацію українського «мистецтва лінії та крапки». 

Директорка Мистецького арсеналу Олеся Островська-Люта:

«Ми ретельно стежимо за ситуацією, тому відмовилися від традиційного урочистого відкриття нового проєкту «Відбиток», більш масові освітні події проєкту перенесено на пізніший, теплий період. Розуміючи, що багато хто з відвідувачів не захоче перебувати наразі в людних місцях, ми створимо якнайбільше можливостей для онлайн-перегляду проєкту. «Відбиток» вже майже готовий – зараз відбувається монтаж близько півтисячі робіт 128 художників, а експозиція запланована до 3 травня, отже, у всіх охочих буде можливість її побачити. Але щоб цих можливостей було якомога більше, Мистецький арсенал планує побути ще й трішки телебаченням».

Також Мистецький арсенал налаштований на проведення Х Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» за планом – у травні 2020 року. Однак, якщо рівень загрози зростатиме, Мистецький арсенал готовий перенести проведення Книжкового Арсеналу на інший період.

 

*На мініатюрі — робота «Яблуко і пес» Івана Остафійчука із серії «Дилема», 1975. Папір, лінорит, мецо-тинто.