MEGOGO відкриває телеканал Х Книжкового АрсеналуПро Нас

MEGOGO відкриває телеканал Х Книжкового Арсеналу

Х Міжнародний фестиваль Книжковий Арсенал, що відбудеться 23-27 червня в Києві, можна буде подивитися
з будь-якого куточку світу безкоштовно. Трансляція проходитиме на MEGOGO за цим посиланням за підтримки партнера Фестивалю – компанії Visa.

Усі охочі зможуть побачити церемонію відкриття, презентації книжок, концерти, перформанси й дискусії — усього глядачам буде доступно понад 50 годин контенту. З графіком трансляцій можна ознайомитись на сайті Книжкового Арсеналу — біля подій, що транслюватимуться, є кнопка «ТРАНСЛЯЦІЯ».

MEGOGO, офіційний цьогорічний транслятор, забезпечуватиме знімальний процес. Розпочинатиметься показ фестивалю 23 червня, о 17:30 церемонією відкриття та нагородження переможців конкурсу «Найкращий книжковий дизайн–2021». 

Трансляції матимуть змогу побачити глядачі по всьому світу, зокрема і в так званих «посольствах» Книжкового Арсеналу — у 187 бібліотеках України та світу. Читачі цих бібліотек збиратимуться разом, щоб подивитися та потім обговорити побачене.

Перегляд подій Книжкового Арсеналу на MEGOGO буде безкоштовним навіть для незареєстрованих користувачів. Усі охочі зможуть переглядати подію із будь-якого пристрою, який підтримує медіасервіс: Smart TV, комп’ютери, смартфони та інше. Після завершення — перегляд буде доступний у записі.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

Х Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» буде проведено 23-27 червня у гібрідному форматі. Квитки на фестиваль можна придбати за посиланням

Партнери ювілейного Книжкового арсеналу: компанія Visa та Zagoriy Foundation. Письменницьку програму Сергія Жадана підтримала компанія Uklon, співорганізатором Програми для дітей та підлітків виступив Український інститут книги.

У 2019 році Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» отримав звання «Найкращий літературний фестиваль світу». Його місія — створювати такі взаємодії між людьми, спільнотами, інституціями, коли поєднання естетичного переживання та інтелектуального включення в контексті книги посилює спроможність людини та суспільства.