Книжковий Арсенал здобув відзнаку Лондонського книжкового ярмарку «Літературний фестиваль року»Про Нас

Книжковий Арсенал здобув відзнаку Лондонського книжкового ярмарку «Літературний фестиваль року»

Міжнародний книжковий фестиваль «Книжковий Арсенал» отримав нагороду  Лондонського книжкового ярмарку International Excellence Awards 2019 у номінації «Літературний фестиваль». 

За словами журі конкурсу їх вразила мультидисциплінарність фестивалю: коли взаємодіють різні види мистецтв і перетинаються фахові середовища, але водночас книга залишається в центрі уваги. 

«Ця перемога – це передовсім визнання команди Мистецького арсеналу, де кожен підрозділ вкладає масу сил у те, аби Книжковий Арсенал був справді тим прекрасним фестивалем, що поєднує мистецтва і не випускає книгу з фокусу уваги» – після отримання нагороди сказала генеральна директорка Мистецького арсеналу Олеся Островська-Люта. «Я пишаюся неймовірно – командою, фестивалем і дотичністю до цього прекрасного проекту. А також дякую тим, хто вдихнув життя в Книжковий Арсенал – Ользі Жук і Юлії Лесечко, його першим натхненницям і організаторкам.»

Мистецький арсенал висловлює подяку усім, хто придумав, організував та продовжує створювати Книжковий Арсенал – Ользі Жук, Наталії Заболотній, Юлії Козловець, Юлії Лесечко, Оксані Хмельовській. Ми дякуємо й усій команді, що працює над Книжковим Арсеналом, організаторам, кураторам, партнерам, видавцям та відвідувачам за ідеї, підтримку та любов до книжок.

Церемонія нагородження відбулась 12 березня 2019 року у виставковому центрі «Олімпія» в Лондоні. 

International Publishing Industry Excellence Awards – це міжнародна премія, заснована Лондонським книжковим ярмарком та Британською асоціацією видавців, що має на меті продемонструвати світові досягнення й інновації видавничої справи. Номінація «літературний фестиваль» року вручається з 2016-го року. 

Нагадаємо, у номінації «літературний фестиваль», окрім «Книжкового Арсеналу», за нагороду змагалися ще два фестивалі – Міжнародний літературний фестиваль в Утрехті (Нідерланди) та Міжнародний літературний фестиваль у Макасарі (Індонезія). 

Попередні роки переможцями ставали фестивалі з Бразилії, Індії і Малайзії.

Фотографії надані LBF International Excellence Awards.