Майстерня зі створення радіовистав від британського радіорежисера Мета ТомпсонаПро Нас

Майстерня зі створення радіовистав від британського радіорежисера Мета Томпсона

Британська Рада, Українське радіо та Мистецький арсенал запрошують взяти участь у майстерні британського радіорежисера Мета Томпсона зі створення радіовистав.

Майстерня Метта Томпсона триватиме протягом 27-29 листопада 2018 року з 10:00 до 17:30 у Будинку звукозапису (вул. Первомайського 5Б, м. Кловська). 

Під час майстерні будуть розглянуті такі теми, як: робота з авторами, кастинг акторів, організація репетицій, акторський етикет, режисура, планування бюджету, підбір музики, створення звукових ефектів, міксування записів та інше. На учасників чекають практичні вправи та робота з реальними акторами, задіяних у постановці п’єси-переможця конкурсу “Радіодрама UA/UK”.

Майстерня буде корисна радіорежисерам та продюсерам, які працювали чи хотіли би працювати з жанром радіодрами у майбутньому.   

Під час заходу передбачений послідовний переклад із англійської мови. 

Щоб взяти участь у майстерні, необхідно надіслати резюме та коротке обґрунтування (до 500 слів українською мовою) того, як ви використаєте здобуті навички у своїй подальшій роботі, на адресу: [email protected] до 30 вересня 2018 року (включно). Відібрані заявники отримають підтвердження щодо своєї участі у майстерні не пізніше 19 жовтня 2018 року. 

Метт Томпсон– радіорежисер та продюсер з величезним досвідом. Він працював з акторами на вулиці, на природі та у висококласних студіях. Його мета – створити реалістичний всесвіт за допомогою акторської гри та звукових маніпуляцій. Метт працює у британської продакшен-компанії Rockethouse. Її слоган — “Несподіване і красиве радіо”. Заснована в 1998 році, компанія постачає вишуканий контент для ВВС, спеціалізуючись на унікальних документальних творах та драмах для радіо UK National та BBC World Service. Rockethouse   також співпрацює з Amazon audible, для якого компанія створює звуковий супровід для довготривалих аудіодрам (“Книга Джунглів” та “Різдвяна пісня”) та для комп’ютерних ігор.