Книжковий Арсенал розпочав прийом заявок на можливі заходи фестивалюПро Нас

Книжковий Арсенал розпочав прийом заявок на можливі заходи фестивалю

Наступного, 2017 року міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» відбудеться 17-21 травня. Ми ініціюємо бізнес-майданчик для переговорів, презентацій нон-фікшину і бізнес-літератури, а також запросили на фестиваль представників міжнародних програм підтримки перекладів, експертів книговидавничої галузі. Це чудова нагода для інтеграції українського книжкового ринку у міжнародний контекст, підвищення інтересу закордонних видавців та книжкових інституцій до України та налагодження нових партнерств.

Тим часом, кураторська команда Книжкового Арсеналу активно готує фестивальну програму, і ми будемо вдячні, якщо ви надішлете нам до 31 січня 2017 року ідеї ваших заходів, аби ми змогли знайти спільні інтереси і теми. Просимо заповнити форму. До 10 лютого ми надішлемо вам інформацію стосовно прийняття ваших ідей. Як і минулих років, авторські, тематичні програми та спеціальні проекти формуватиме кураторська команда незалежних молодих критиків, культурних менеджерів та відомих письменників, спеціально запрошених Мистецьким Арсеналом, що індивідуально залучатимуть до участі спікерів і видавців. Кураторській команді важливо, аби під час фестивалю обговорювалися нові смисли й контексти, створювалися нові ідеї, не суто рекламно-промоційного, а, радше, актуального, культурного, проблемного, соціального чи інтерактивного характеру.

До складу кураторської команди Книжкового Арсеналу 2017 входять:

  • Оксана Хмельовська – координаторка фестивалю;
  • Поліна Городиська – кураторка міжнародної програми;
  • Юлія Козловець – кураторка дитячої програми;
  • Тетяна Терен – кураторка фокус-програми з робочою назвою «Сміятися» та координаторка української програми;
  • Ірина Славінська – кураторка спеціальних літературних програм;
  • Євген Стасіневич – куратор спеціальних літературних програм;
  • Анастасія Євдокимова – кураторка інноваційних форматів на фестивалі;
  • Джонатан Девідсон – запрошений куратор Бірмінгемського літературного фестивалю.
  • +  авторські програми, кураторами яких виступлять спеціально запрошені письменники, будуть оголошені у січні-лютому 2017.

Пропозиції та ідеї можна надсилати на адресу [email protected].

Умови участі для експонентів виставки-ярмарку в рамках фестивалю можна скачати тут (до форми було внесено зміни).