День вільного відвідування та #MuseumSelfieDay на виставці «Серце землі»Про Нас

День вільного відвідування та #MuseumSelfieDay на виставці «Серце землі»

У День музейних селфі (Museum Selfie Day) Мистецький арсенал запрошує наших відвідувачів та відвідувачок безкоштовно завітати на виставку «Серце землі»

Наступної середи, 18 січня, усі охочі зможуть оглянути експозицію самостійно та під час екскурсій, зробити селфі в музейному просторі, взяти участь у флешмобі та отримати подарунки.

Виставка буде відкрита* з 11:00 до 15:00. У межах Дня вільного відвідування відбудуться безкоштовні екскурсії виставкою «Серце землі»:

  • о 12:00
  • о 14:00

Протягом екскурсій розповімо про концепцію проєкту, авторів та їх роботи, а також відповімо на безліч ваших запитань! Вхід на екскурсії також вільний.

Ставайте учасниками міжнародного Дня музейних селфі та приєднуйтесь до флешмобу в Instagram! Умови участі:

  • Приходьте до Мистецького арсеналу 18 січня;
  • Викладайте свої селфі з виставки «Серце землі» у профілі чи сторіз Instagram з хештегами #MystetskyiArsenalSelfie та #MuseumSelfieDay. Переконайтеся, що ваша сторінка відкрита, аби ми змогли побачити ваші селфі;
  • Тегайте @mystetskyiarsenal та вигравайте подарунки з Музейної крамнички Мистецького арсеналу

Наша команда обере трьох найкреативніших переможців/ниць 20 січня! Результати оголосимо в сторіз та в коментарях під дописом в Інстаграмі Мистецького арсеналу.

Чекаємо на вас у Мистецькому арсеналі!

*Графік роботи Мистецького арсеналу може змінитися через безпекову ситуацію в Україні. Про всі оновлення, зокрема про екстрені відключення світла, ми повідомимо на сайті та в соціальних мережах! Слідкуйте, будь ласка, за оновленнями.


Фото: Олександр Попенко © ДП НКММК «Мистецький арсенал»