Creative Enterprise у Мистецькому арсеналіПро Нас

Creative Enterprise у Мистецькому арсеналі

З 10 по 13 грудня у Освітньому просторі Мистецького арсеналу відбувся чотириденний тренінг Creative Enterprise. British Council Ukraine спільно з британською агенцією з інновацій Nesta провели міжнародну навчальну програму для підприємців із різних креативних індустрій. Учасники тренінгу мали можливість зробити оцінку вашого існуючого бізнесу чи ідеї з точки зору фінансів, клієнтів та потенціалу розвитку, а також зосередились на таких темах як бізнес-моделювання, позиціонування та маркетинг. 

Наша команда дуже зраділа, коли Мистецький Арсенал погодився стати локальним партнером Creative Enterprise Ukraine у Києві.Надзвичайно важливо, що інституція, яка проводить знакові події у сфері креативних індустрій України – це і Книжковий Арсенал, і Ukrainian Fashion Week – також підтримує і початківців креативного бізнесу у їхніх перших кроках. Чотири дні навчання у Мистецькому Арсеналі надихали усіх. Чого лише вартувало ранкове проходження крізь душевну виставку Параски Плитки-Горицвіт. Для учасників програми команда Мистецького Арсеналу підготувала спеціальний бонус – тур про залаштунки підготовки виставкових подій. Велике дякую всій вашій команді.

Анна Карнаух, Culture Bridges Programme Manager

 

Creative Enterpriseглобальна програма навчання для підприємців у сфері культурних та креативних індустрій. Проводиться Британською Радою спільно з британською агенцією з  інновацій Nesta у більш ніж 15-ти країнах світу.