Artist talks: Спроба контактуПро Нас

Artist talks: Спроба контакту

У межах виставки «Спроба контакту. Школа фотографії Віктора Марущенка» у Малій Галереї Мистецького арсеналу відбудуться дві публічні розмови учасників. Автори робіт, що представлені в експозиції, обговорять спостереження, досвід, враження та фотографію як практику й спосіб сприйняття світу. 

11 вересня о 15:00 зустрінуться Яна Кононова, Зоя Шу, Олександр Мартемянов, Віктор Кальмус та Марія Павленко.

16 вересня о 19:00 зустрінуться Марися Мяновська та Роман Пашковський.

Вхід на подію вільний. Варто лише подбати про засоби індивідуального захисту (маски).


Школа Віктора Марущенка заснована у 2004 році в Києві. Кредо фотошколи — слова її засновника фотографа Віктора Марущенка (1946–2020): «Наше завдання — не навчити користуватися фотоапаратом, а розкрити творчі здібності і таланти учня».
На виставці «Спроба контакту» представлені роботи різних поколінь випускників Школи фотографії. Тут представлені роботи, що є образним вираженням пошуку сучасного візуального художника. Одвічного пошуку свого місця у мінливому та багатогранному світі.

Виставка «Спроба контакту. Школа фотографії Віктора Марущенка» триватиме до 16 вересня включно у Малій Галереї Мистецького арсеналу (вівторок — неділя, з 12:00 до 20:00, вхід вільний).

Учасники та учасниці: Віктор Кальмус, Яна Кононова, Дмитро Кореневський, Олександр Мартемянов, Марися Мяновська, Марія Павленко, Роман Пашковський, Дмитро Стойков, Зоя Шу, Яна Щербакова.

Куратор — Валерій Мілосердов.

Партнери проєкту: Школа фотографії Віктора Марущенка, 5.6 magazine та 5.6 store.

Проєкт реалізується у межах виставки «Чутливість. Сучасна українська фотографія» за підтримки Українського культурного фонду.