Artist Talk Михайла Палінчака | 10 лютогоПро Нас

Artist Talk Михайла Палінчака | 10 лютого

У суботу, 10 лютого о 15:00 запрошуємо на  Artist Talk Михайла Палінчака у межах його персональної виставки «Висвітлення» у Малій Галереї Мистецького арсеналу.

Під час зустрічі можна буде побачити роботи фотографа, почути про досвід Михайла Палінчака під час війни та зйомок у щойно деокупованих регіонах, волонтерських центрах. Буде можливість поставити і власні запитання фотографу. 

Модераторка: Олена Гусейнова — письменниця, радіоведуча і радіопродюсерка. 
Участь за реєстрацією.

У Малій Галереї виставка «Висвітлення» триватиме до 25 лютого 2024 року
Графік роботи: середа-неділя, з 12:00 до 19:00.
Експозиція містить фотографії із високою сенситивністю.


Михайло Палінчак (1985, Ужгород) — український документальний та вуличний фотограф, який наразі живе та працює в Києві. Закінчив факультет Міжнародної економіки Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка. Фотографувати почав у 2008 році. З 2012 член Української фотографічної альтернативи (УФА). 3 2014 по 2019 роки офіційний фотограф Президента України. Засновник платформи Untitled присвяченій українській фотографії. Співзасновник спільноти «Українська вулична фотографія» – платформи для популяризації, дискусії та обміну досвідом у сфері вуличної фотографії в Україні. Автор фотокниги «Анамнез» (2020) та арт-видання «Обличчя Майдану» (2020). Його фотографії зберігаються в приватних та музейних колекціях.


Ми турбуємося про безпеку кожної і кожного, тому в разі оголошення повітряної тривоги виставка зачиняється. На цей час ви можете пройти в найближче укриття. Подія розпочнеться у разі скорого закінчення повітряної тривоги.

Фінансування цього проєкту надає Бюро з питань освіти та культури Державного департаменту США, партнером з реалізації є Міжнародний центр «Меридіан».