Акредитація на прес-тур та відкриття виставки «Олег Голосій. Живопис нон-стоп»Про Нас

Акредитація на прес-тур та відкриття виставки «Олег Голосій. Живопис нон-стоп»

У четвер, 13 червня, о 17:00 запрошуємо представників засобів масової інформації до Мистецького арсеналу на прес-тур виставкою «Олег Голосій. Живопис нон-стоп».
Для акредитації на відкриття виставки та прес-тур заповніть, будь ласка, форму за посиланням: http://bit.do/eUDCCЖурналістам, які пройшли акредитацію, необхідно мати при собі дійсне редакційне посвідчення.

Дата і час: 13 червня 2019 року, 17:00
Місце: Мистецький арсенал, вулиця Лаврська 12

Виставка «Олег Голосій. Живопис нон-стоп» відкриється 13 червня о 18:30 у Мистецькому арсеналі. Це ретроспективний дослідницький проєкт, що представляє творчість знакового для історії українського новітнього мистецтва художника Олега Голосія. На виставці будуть представлені понад 70 полотен, 50 графічних творів, 40 фотографій, архівні матеріали з 20 музейних та приватних зібрань України, а також маєтку художника Олега Голосія. Більшість цих робіт є маловідомими, а деякі будуть експонуватися вперше. У рамках відкриття виставки, 13 червня о 21:00, відбудеться перформанс медіа-художника Ujif_Notfound, який за допомогою мультимедійних систем перетворить двір Мистецького арсеналу на унікальний аудіо-візуальний простір, що існуватиме лише протягом виступу. 

Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду.