Перформанс «Фантоми (не)свідомого»Лабораторії

Перформанс «Фантоми (не)свідомого»

Зі стелі звисають величезні, схожі на обгорілі пласти руберойдового даху, полотна. На деяких з них білою крейдою намальовані абстрактні сюжети. На кшалт наскельного живопису, вони зображують інтуітивні сюжети з блокнотів автора інсталяції. Тут ви побачите миттєві думки, списки справ, малюнки, створені в дорозі, — такий собі мікс уривків підсвідомості та повсякденних думок.

8 та 9 червня о 19:00 запрошуємо до Мистецького арсеналу на перформанс «Фантоми (не)свідомого» Лісел Зінк (Австралія) в інсталяції «Випадкова реальність» Романа Михайлова (Україна). 

10 українських танцюристів і 10 фантомних сюжетних ліній поміж підпалених пластів. Суміш живопису, графіки, інсталяції й пластики. Цей перформанс про реальність, жертвами якої ми є, та яку самі ж і створюємо. Про те, як боремося зі змінами часу й простору, та як шукаємо підтримки один в одному. Про досвід і потаємне, що спалює зсередини. Спалює? Пахне гаром. Автор інсталяції вважає, що запах має вагому роль у перфомансі, адже впливає на сприйняття, як учасників так і глядачів, пробуджуючи певні спогади та асоціації. (Не)свідомі відчуття. 

у 2018 році під час тижневого візиту автралійської танцівниці та хореографині Лісел Зінк в Україну відбувся воркшоп з двадцятьма українськими танцівниками організований  Zelyonka-Fest та  Театральною лабораторією Мистецького Арсеналу. Воркшоп пройшов у просторі, де розташована інсталяція Романа Михайлова «Випадкова реальність». Ось фрагмент опису інсталяції від її автора: «Це проект про реальності, які перетинаються в одному просторі. Про наше сприйняття, про різниці сприйняття і досвіду у різних індивідумів.» Це місце надихнуло Лісел Зінк до створення хореографічного перформансу, темою якого стане ірреальність реальності у сучасному світі. 

Перформанс буде створений протягом двох тижнів репетицій в просторі Мистецького Арсеналу за участі танцівників, композитора/музиканта та куратора проекту та показаний в програмі міжнародного фестивалю сучасного танцтеатру Zelyonka Space Up. 

Партнер проекту Посольство Австралії в Україні.

Купити квиток online 

Проекти