Лекція «Точка, лінія, простір: Lackballet та сцена Bauhaus»Лабораторії

Лекція «Точка, лінія, простір: Lackballet та сцена Bauhaus»

8 грудня відбулась лекція, присвячена загубленому творінню митців Баухаусу – Lackballet.
Lackballet – це робота, що була створена «підпільно» за военних часів і лише зараз історики мистецтва змогли знову відкрити її для широкої публіки. Лектори Dr. Cordula Fink-Schürmann та Dr. Thomas Schriefers розказали про Lackballet, значення театру Баухаусу та його вплив на розвиток перформативного мистецтва.

Dr. Cordula Fink-Schürmann – драматургиня та викладачка. Вона вивчала театр, кіно і  телебачення, германістику, історію та соціологію в університетах Кельна, Відня, Лондона і Гейдельберга. Як драматургиня  вона працювала на сценах у Штутгарті, Мангаймі, Вупперталі, Цюріху та Лондоні. Зараз Dr. Cordula Fink-Schürmann викладає у коледжах та університетах, а також регулярно проводить лекції на різноманітні теми зі сфери культури.
Dr. Thomas Schriefers – архітектор, дизайнер, художник, літератор, викладач і куратор виставок. У 1993 році він був удостоєний премії Шінкеля за мистецтво та будівництво в Потсдамі. Dr. Thomas Schriefers викладає на кафедрі мистецтв і дизайну Університету Вупперталь, а також читає лекції, в яких розкриває тему міждисциплінарності в архітектурі, мистецтві та дизайні. Окрім цього він регулярно реалізовує виставки у музеях та галереях та є ілюстратором й автором численних публікацій.

За підтримки Австрійського культурного форуму.

Проекти