Класика літератури: знати більшеЛабораторії

Класика літератури: знати більше

Літературна лабораторія та Відділ освітніх програм Мистецького арсеналу запрошують вчителів середньої школи відвідати лекційний курс «Класика літератури: знати більше».

Лекційний курс для вчителів середньої школи пропонує сучасний погляд на класичні твори. Від «класичної» класики – античного міфу – до сучасної класики, тут йтиметься про видатні тексти й імена світової літератури. Як вплинула на літературу філософія Ніцше і наскільки самі його тексти є літературою? Як мандрують у часі давньогрецькі сюжети та вічний образ шаленця Дон-Кіхота? Як відчути поезію Сергія Єсеніна і Федеріко Гарсія Лорки – і який їхній зв'язок з українським контекстом? Що варто знати про Стендаля і Бальзака? З якою настановою перечитувати Маркеса і Селінджера? Розкажуть викладачі вищої школи та науковці, які справді захоплені цими питаннями.

Партнер проекту: Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Дата проведення курсу: 28 жовтня - 1 листопада 2019 року

Курс безкоштовний (за реєстрацією) і адресований насамперед вчителям літератури, але буде корисним також викладачам інших предметів.

Після завершення реєстрації ми розглянемо усі заявки і сформуємо групу слухачів. Підтвердження участі у курсі та детальну програму Ви отримаєте на електронну адресу не пізніше 22 жовтня 2019 року.

Якщо ви не вчитель, але хочете прослухати лекцію, радимо дочекатися відеозаписів, які будуть оприлюднені на youtube-каналі Мистецького арсеналу. Для своєчасного отримання новин радимо підписатися на фейсбук-сторінку Мистецький арсенал. ЛітЛаб

За довідками звертайтесь за телефонами з 10:00 до 18:00:
(044) 288 71 65, +38 063 36 80 485 (Тетяна Коробка, координаторка проектів Літературної лабораторії Мистецького арсеналу).

Після завершення курсу слухачі отримують сертифікат. Необхідною умовою для отримання сертифікату є відвідання усіх лекцій курсу. За потреби можна отримати довідку з переліком відвіданих лекцій.

Також за індивідуальним запитом даємо офіційний лист до дирекції школи з проханням відрядити співробітника для проходження лекційного курсу з метою підвищення кваліфікації.

Наші лектори:

Людмила Кісельова

К. ф. н., доцент кафедри літературознавства НаУКМА

Тарас Лютий

Д. ф. н., доцент кафедри філософії та релігієзнавства НаУКМА

Юлія Павленко

Д. ф. н., професор кафедри теорії та історії світової літератури ім. проф. В.І.Фесенко КНЛУ

Олександр Пронкевич

Д. ф. н., професор кафедри англійської філології Інституту філології ЧНУ імені Петра Могили

Ростислав Семків

К. ф. н., доцент кафедри літературознавства НаУКМА

Борис Шалагінов

Д. ф. н., професор кафедри літературознавства НаУКМА

Проекти