Лайв-концерт: Foa-Hoka, Катапульта, Maket, dj DerBastlerОсвітнє

Лайв-концерт: Foa-Hoka, Катапульта, Maket, dj DerBastler

23 червня о 18:00 запрошуємо на концерт друзів та соратників Кирила Проценка – знакових груп української інді-сцени «Катапульта» і «Foa Hoka», а також «МАКЕТ» та dj Derbastler. Концерт відбудеться у межах виставки «Кирил Проценко. Палкий».

«Макет» – став відомим на початку 90-х своєю участю в групі «Ivanov Down», музика яких була помічена в Європі і за океаном. Після Європи «Макет» повернувся до Києва та продовжив експериментувати з електронною і комп'ютерною музикою. Починаючи з 2008 року, Олексій дебютував в ролі композитора повнометражних фільмів.

«Катапульта» – проект, що виник у Києві наприкінці 90-х років, об'єднав учасників легендарних рок-груп «Langsames Steuer», «Іванов Даун», «Shake Hi-Fi», «The Хостільня». З Кирилом Проценко учасників групи пов'язує безліч колаборацій, зокрема, спродюсований і знятий разом з Іллею Чічканом відомий музичний кліп «Катапульти» «Час від Часу».

«Фоа-Хока» (також Foa-Hoka) – український андеграундний музичний колектив, створений у 1991 році в Чернігові музикантами Дмитром Куровським і Владиславом Дихтяренком. Назва гурту походить від екзотичного фрукту[1], ймовірно фейхоа, чим підкреслюється незвичність і строкатість музики гурту. На концерті прозвучать композиції з альбому Foa Hoka "Кентаври Втікають" 2017 та інші хіти бенду.

Вхід на концерт за квитком