Звуки і образи / «Вествуд: панк, ікона, активістка», реж. Лорна Такер (Велика Британія, 2018)Виставки

Звуки і образи / «Вествуд: панк, ікона, активістка», реж. Лорна Такер (Велика Британія, 2018)

Звуки і образи / «Вествуд: панк, ікона, активістка», реж. Лорна Такер (Велика Британія, 2018)

Запрошуємо 26 червня о 21:00 на перегляд фільму «Вествуд: панк, ікона, активістка» в рамках серії показів Звуки і образи, спільного проєкту Мистецького арсеналу і KyivMusicFilm.
Вів’єн Вествуд — легендарна дизайнерка та одна з засновниць панк-руху у Лондоні. Стрічка «Вествуд: панк, ікона, активістка» розповідає про заснування бренду Вів’єн від самого початку. З нею хотіли працювати на волонтерських засадах, просто заради того, щоб бути ближче до харизматичної дизайнерки. Тепер її компанія має власну раду директорів, але Вів’єн як і раніше залишається відданою своїм принципам. Вона продовжує наголошувати, що гроші її цікавлять в останню чергу та погрожує зняти з випуску всю колекцію, якщо щось піде не за її сценарієм.
Вів’єн є колишньою дружиною Малькольма Макларена, менеджера Sex Pistols. Але про це вона згадувати не хоче та відверто нудиться від питань про ті часи. Тепер Вів’єн Вествуд — активістка. Навіть на зйомку цього фільму вона погодилася з умовою, що його більша частина буде присвячена її участі в екологічних рухах.

Хронометраж:
83 хвилини

Обмеження: 16+

Квиток можна купити тут.
 
«Звуки і образи» – цикл біографічних стрічок про наріжні феномени зі світу високої моди і музичної індустрії, організований Мистецьким арсеналом і KyivMusicFilm в межах «Плани на літо у Мистецькому арсеналі». У межах програми «Плани на літо у Мистецькому арсеналі» — близько 50 подій на Літній сцені у дворі Мистецького арсеналу протягом червня-вересня 2019 року. Програма пропонує ілюзію подорожі у нові контексти реальності за допомогою музики, поезії і кіно. Цим ми прагнемо вплинути на якість щоденного життя у місті через підсилення культурної цінності дозвілля.
Повна програма подій