Звуки і образи / «My Generation», реж. Девід Бетті (Велика Британія, 2018)Виставки

Звуки і образи / «My Generation», реж. Девід Бетті (Велика Британія, 2018)

Звуки і образи / «My Generation», реж. Девід Бетті (Велика Британія, 2018)

10 липня о 21:00 запрошуємо на перегляд фільму «My Generation», реж. Девід Бетті (Велика Британія, 2018) в рамках серії показів Звуки і образи, спільного проєкту Мистецького арсеналу і KyivMusicFilm.

Англія — мекка моди, рок-н-ролу та сучасного мистецтва. Але так було не завжди. У 50-х роках вона була країною стабільності та нудьги. Дитячі мрії стати актором чи співачкою там розбивалися вщент об непорозуміння батьків — в їхній уяві син неодмінно мав стати бухгалтером, а дочка відвідувати курси секретарок.
Тож не дивно, що подібний стан речей спричинив справжній культурний вибух. Вулиці британських міст наповнюють хіпі, молодь починає активно цікавитись сучасним мистецтвом, з вікон лунають Бітлз та Роллінг Стоунз, а старанні школярки змінюють шкільну форму на міні-спідниці.
Про найцікавіші моменти шістдесятих розповідає Майкл Кейн — зірковий актор, що застав розквіт нової британської культури. Фільм складається з рідкісних кадрів та сучасних інтерв’ю головних зірок тодішньої арт-сцени: Міка Джаггера, Джона Леннона, Твіґґі та Маріанне Фейтфулл.
«Моє покоління» — це історії людей, що зробили Лондон культурною столицею 20 сторіччя.

Хронометраж: 85 хвилин
Обмеження: 12+
Фільм демонструється англійською мовою з українськими субтитрами.

Квиток можна купити тут.
 
«Звуки і образи» – цикл біографічних стрічок про наріжні феномени зі світу високої моди і музичної індустрії, організований Мистецьким арсеналом і KyivMusicFilm в межах «Плани на літо у Мистецькому арсеналі». У межах програми «Плани на літо у Мистецькому арсеналі» — близько 50 подій на Літній сцені у дворі Мистецького арсеналу протягом червня-вересня 2019 року. Програма пропонує ілюзію подорожі у нові контексти реальності за допомогою музики, поезії і кіно. Цим ми прагнемо вплинути на якість щоденного життя у місті через підсилення культурної цінності дозвілля.
Повна програма подій