Звуки і образи / «Matangi/Maya/M.I.A.», реж. Стів Ловерідж (Велика Британія, США, 2018)Виставки

Звуки і образи / «Matangi/Maya/M.I.A.», реж. Стів Ловерідж (Велика Британія, США, 2018)

Звуки і образи / «Matangi/Maya/M.I.A.», реж. Стів Ловерідж (Велика Британія, США, 2018)
Запрошуємо 12 червня о 21:00 на перегляд фільму «Matangi/Maya/M.I.A.» в рамках серії показів Звуки і образи, спільного проєкту Мистецького арсеналу і фестивалю KyivMusicFilm в межах програми «Плани на літо у Мистецькому арсеналі».
 
Побудований на архівних відеозаписах останніх 22 років, фільм-переможець фестивалю Sundance від режисера Стіва Ловеріджа, «Matangi/Maya/M.I.A.» змальовує портрет відомої музикантки, розповідаючи про її подорож від мігрантки-біженки до поп-зірки.
Вона почала як Matangi. Дочка лідера повстанського руху тамільських народностей на Шрі-Ланці, вона ховалася від уряду під час жорстокої і кривавої громадянської війни. Коли її сім’я втекла до Великої Британії, вона стала Maya, дорослою і творчою мігранткою-підлітком у Лондоні. Нарешті, світ побачив її як М.І.А., коли вона вийшла на світову сцену, відкриваючи свою cut-and-paste ідентичність, що формувалася протягом усього її шляху. Щоденник звуків, що змішував тамільську політику, панк мистецької школи, гіп-гоп біти і непохитний, впевнений голос зростаючої мультикультурної молоді.
Відкидаючи компроміси, Майя документує на камеру своє життя. Фільм «Matangi/Maya/M.I.A.» відкриває унікальний, інтимний погляд співачки в її битвах з музичною індустрією і мейнстрімом, коли її успіх і слава поступово вибухають і стають одним з найбільш впізнаваних, відвертих і провокаційних голосів у музиці сьогодні.
 
Хронометраж: 96 хв
Обмеження: 16+
Фільм демонструється англійською мовою з українськими субтитрами.
Квиток можна купити тут.

«Звуки і образи» – цикл біографічних стрічок про наріжні феномени зі світу високої моди і музичної індустрії, організований Мистецьким арсеналом і KyivMusicFilm в межах «Плани на літо у Мистецькому арсеналі». У межах програми «Плани на літо у Мистецькому арсеналі» — близько 50 подій на Літній сцені у дворі Мистецького арсеналу протягом червня-вересня 2019 року. Програма пропонує ілюзію подорожі у нові контексти реальності за допомогою музики, поезії і кіно. Цим ми прагнемо вплинути на якість щоденного життя у місті через підсилення культурної цінності дозвілля.
Повна програма подій