Звуки і образи / «МакКвін», реж. Айан Бонхот‎, ‎Пітер ЕттедгіВиставки

Звуки і образи / «МакКвін», реж. Айан Бонхот‎, ‎Пітер Еттедгі

Звуки і образи / «МакКвін», реж. Айан Бонхот‎, ‎Пітер Еттедгі

7 серпня о 21:00 продовжуємо знайомитись із біографічними стрічками про феномени зі світу високої моди.
Фільм «МакКвін» (реж. Айан Бонхот‎, ‎Пітер Еттедгі) розказує про життя і творчий шлях видатного британського модельєра Александра МакКвіна.
Лі Александр МакКвін – золота дитина британського дизайну. Він створив власний будинок моди McQ, працював креативним директором Gucci та Givenchy. Його характеризують як «funny and disrespectful» — він надихався зовсім непоєднуваними речами: саботажем та традиціями, культурою фетішу, Френсісом Беконом та вівтарями Ренессансу. Правдиво і нешаблонно він перекладав свої емоції на мову одягу. «Якщо хочете пізнати мене, подивіться на мої роботи» — казав Лі.
Але у блискучої кар’єри завжди є і темний бік. Втома, втрата матері та Ізабелли Блоу (саме вона порадила взяти йому псевдонім Александр) приводять Лі до самотності. Він шукає порятунку в кокаїні та ліпосакції, але це не допомагає. 11 лютого 2010 року Александр МакКвін покінчив життя самогубством.
Документальний фільм «МакКвін» по-новому розкриває особистість дизайнера крізь інтерв’ю з його найближчими людьми. Окрім інтерв’ю, фільм містить архівні зйомки з показів нових колекцій, що розповідають історію МакКвіна яскравіше за будь-які біографічні деталі.
Хронометраж: 111 хв
Обмеження: 16
Купити квиток

«Звуки і образи» – цикл біографічних стрічок про наріжні феномени зі світу високої моди і музичної індустрії, організований Мистецьким арсеналом і KyivMusicFilm в межах «Плани на літо у Мистецькому арсеналі». У межах програми «Плани на літо у Мистецькому арсеналі» — близько 50 подій на Літній сцені у дворі Мистецького арсеналу протягом червня-вересня 2019 року. Програма пропонує ілюзію подорожі у нові контексти реальності за допомогою музики, поезії і кіно. Цим ми прагнемо вплинути на якість щоденного життя у місті через підсилення культурної цінності дозвілля.
Повна програма подій