Звуки і образи / «Баскія: Вибух реальності», реж. Сара Драйвер (США, 2018)Виставки

Звуки і образи / «Баскія: Вибух реальності», реж. Сара Драйвер (США, 2018)

Звуки і образи / «Баскія: Вибух реальності», реж. Сара Драйвер (США, 2018)

21 серпня о 21:00 разом з KyivMusicFilm дивимось заключний фільм із циклу «Звуки і образи» – документальну стрічку «Баскія: Вибух реальності» про молоді роки американського художника Жана-Мішеля Баскії. Фільм показує життя Жана-Мішеля Баскії до того, як він став знаменитим, а також Нью-Йорк, людей і мистецькі рухи навколо нього, що сформували майбутнього художника 🎥
За допомогою раніше небачених робіт, записів і світлин режисерка Сара Драйвер розказує про життя художника. Вона й сама брала участь у нью-йоркському мистецькому житті, тісно співпрацювала з його друзями та колеuами, які розпочали свою діяльність у той період, а це Джим Джармуш, Джеймс Нарес, Феб Файв Фредді, Ґленн О’Браєн, Кенні Скарф, Лі Квіноніс, Патріша Філд, Люк Санте й багато інших. Зосереджуючись на їхніх спогадах і байках, стрічка використовує хроніку того періоду, а також музику й зображення, аби візуально відтворити минулу еру на тлі портрету Жана-Мішеля й Нижнього Мангеттена – ще до СНІДу, до президента Рейґана, до буму нерухомості й мистецтва – до того, як усіма рухали гроші та амбіції.
Визначення слави, успіху й сили відрізнялися від теперішніх: якщо ти поет без цента за душею, але з виданою книжкою – це успіх. Все змінилося на початку 1980-х, але це історія про Нью-Йорк до настання змін.

Фільм демонструється англійською мовою з українськими субтитрами.
Тривалість: 78 хвилин
Купити квиток

«Звуки і образи» – цикл біографічних стрічок про наріжні феномени зі світу високої моди і музичної індустрії, організований Мистецьким арсеналом і KyivMusicFilm в межах «Плани на літо у Мистецькому арсеналі». У межах програми «Плани на літо у Мистецькому арсеналі» — близько 50 подій на Літній сцені у дворі Мистецького арсеналу протягом червня-вересня 2019 року. Програма пропонує ілюзію подорожі у нові контексти реальності за допомогою музики, поезії і кіно. Цим ми прагнемо вплинути на якість щоденного життя у місті через підсилення культурної цінності дозвілля.
Повна програма подій