Звуки і образи / «Антоніо Лопес: Секс, Мода, Диско», реж. Джеймс Крамп (США, 2017)Виставки

Звуки і образи / «Антоніо Лопес: Секс, Мода, Диско», реж. Джеймс Крамп (США, 2017)

Звуки і образи / «Антоніо Лопес: Секс, Мода, Диско», реж. Джеймс Крамп (США, 2017)

24 липня о 21:00 запрошуємо на перегляд фільму «Антоніо Лопес: Секс, Мода, Диско» режисера Джеймса Крампа (США, 2017) в рамках серії показів Звуки і образи, спільного проєкту Мистецького арсеналу і KyivMusicFilm.

Антоніо Лопес – художник-ілюстратор, зірка богемної тусовки та один з головних трендсеттерів у світі моди. Його роботи – це вибухова суміш шаленого етнічного колориту, поп-арту та сюрреалізму, за які його називали Пікассо у світі ілюстрації.
Ну хто б міг подумати, що скромний хлопчина з Утуадо стане справжнім королем модних вечірок.
70-ті – золотий час для Лопеса. Це час співпраці з популярними дизайнерами, дружби із зірковою тусовкою та шалених вечірок. Здається, тепер можливо все: натхнення легко знаходить своє відображення на папері, за кожним кутом чекає потрібне знайомство, а його та Енді Воргола будуть згадувати кожен раз, коли розмова піде про основоположників поп-арту.
Хронометраж: 95 хвилин
Квиток можна купити тут.

«Звуки і образи» – цикл біографічних стрічок про наріжні феномени зі світу високої моди і музичної індустрії, організований Мистецьким арсеналом і KyivMusicFilm в межах «Плани на літо у Мистецькому арсеналі». У межах програми «Плани на літо у Мистецькому арсеналі» — близько 50 подій на Літній сцені у дворі Мистецького арсеналу протягом червня-вересня 2019 року. Програма пропонує ілюзію подорожі у нові контексти реальності за допомогою музики, поезії і кіно. Цим ми прагнемо вплинути на якість щоденного життя у місті через підсилення культурної цінності дозвілля.
Повна програма подій