Воркшоп «Натюрморт буденності»Виставки

Воркшоп «Натюрморт буденності»

У четвер, 19 грудня, о 18.00 запрошуємо скетчити разом з київською ілюстраторкою Іриною Вале. Воркшоп «Натюрморт буденності» відбудеться в рамках виставки «Спецвантаж».

На виставці представлені 2 картини малих голландців із зібрання Музею Ханенків: «Аркадський краєвид» Корнеліса Пуленбурга та «Морське узбережжя поблизу Егмонда-аан-Зее» Корнеліса Белта. Обидві роботи належать до «золотої доби» голландського живопису. Обидва майстри є великими поціновувачами пейзажу, зображають буденність (як людську так і міфологічну) надзвичайно привабливою.

В рамках воркшопу художниця навчить основним прийомам та технікам, що використовуються для швидких начерків. Особливістю роботи є динамічність та постійна зміна ракурсів, використання лише графічних матеріалів.

Вхід на виставку та участь у воркшопі – безкоштовні за попередньою реєстрацією.

Всі матеріали надаються організатором. Спеціальної освіти чи підготовки не потрібно. Достатньо лише гарного настрою та бажання креативити.
Лінк на реєстрацію: https://forms.gle/NbVTSYXm1xpY69Ln7

 

Ірина Вале – київський художник-ілюстратор, спеціалізується на скетчингу та колажах. Одна із засновниць спільноти Kyiv Collage Meetings та художньої молодіжної платформи YAP. Ірина викладала ілюстрацію у акселераторі для підлітків AMPLI та скетчинг у School of visual communication. Художниця мала 7 персональних виставок робіт, зокрема й у Німеччині.