Воркшоп Катерини Радченко «Як читати сімейні альбоми»Виставки

Воркшоп Катерини Радченко «Як читати сімейні альбоми»

Воркшоп Катерини Радченко «Як читати сімейні альбоми»

У суботу, 30 листопада, о 12:00 запрошуємо до Мистецького арсеналу на воркшоп Катерини Радченко «Як читати сімейні альбоми».
Фотографія, в першу чергу, це – медіа, певний візуальний текст. Фотографія складається з візуальних символів, які формують цілісний образ. Споглядаючи старі фотографії, ми можемо дізнатись не тільки те, як виглядав світ у минулому, а й прослідкувати динаміку розвитку історії в цілому.
Під час воркшопу «Як читати сімейні альбоми» ми розглянемо механізми «зчитування фотографії», приклади візуальної маніпуляції та аналіз кодування образів, що дає нам можливість краще зрозуміти історію та сьогодення. Також проведемо самостійне дослідження робіт Параски Плитки-Горицвіт та власних матеріалів з сімейних альбомів.
Учасникам рекомендуємо принести 2-3 фотографії з власного сімейного альбому (періоду до 1995 року).
Для участі у воркшопі, будь ласка, зареєструйтесь.

Катерина Радченко — кураторка експозиції виставки «Параска Плитка-Горицвіт Подолання гравітації» та інших виставок в Україні, Латвії, Швеції, Грузії, Франції, Південній Кореї тощо. З 2015 року — директорка та засновниця міжнародного фестивалю Odesa Photo Days. Авторка книги «Фотографії розповідають», яка була створена в партнерстві з Фінським музеєм фотографії.

Вхід на подію за реєстрацією та квитком до Мистецького арсеналу. Виставка триває до 19 січня 2020 року.
«Параска Плитка-Горицвіт. Подолання гравітації» – це історія про власний всесвіт гуцульської мисткині Параски Плитки-Горицвіт. Фотографії, книжки, малюнки, графічні твори, скульптури й витинанки показують багатогранність творчої спадщини Параски Плитки-Горицвіт, а медіа-інсталяції та VR відтворюють побут, в якому жила і творила мисткиня.
Розклад подій освітньої програми виставки